Автор Тема: Възстановяване  (Прочетена 4575 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Възстановяване
« Отговор #15 -: Октомври 05, 2015, 05:13:27 pm »
Намалено е умението на Вараниума от 5 на 3 степен. Не казвам, че са станали лесни, но са малко по-убиваеми. Проблемът всъщност не е в умението им, а във факта, че сложността на групата е концентрирана в голяма степен в 1 създание и това реално прави битката по-сложна. Планувано е да включим този фактор в оценката на вълната, като реално така ще покажем оранжева зона, като червена.

Неактивен Mystic_hunter

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re: Възстановяване
« Отговор #16 -: Декември 01, 2015, 08:53:01 pm »
Привет! Някой може ли да каже с колко процента точно ТРЯБВА да си възстановяват кръвта Яростните костенурки ма рунд? Гледам една битка и виждам, че е с 6%, ама така ли е запланувано. На мен ми се виждат доста.
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Occultum Lapidem

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Възстановяване
« Отговор #17 -: Март 15, 2016, 12:04:15 am »
Присъединявам се към въпроса. Виждам
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен TheJoker

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 115
  • Karma: +25/-81
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Възстановяване
« Отговор #18 -: Март 15, 2016, 10:44:16 am »
Да, Яростните Костенурки възстановяват 6% от точките си Живот в началото на всеки рунд.

Не е много, имайки предвид ниската им Ловкост(почти не могат да избегнат удар дори при посредствено екипиран Герой), Блок и липсата на отявлени атакуващи Умения.

П.С. : Малка подсказка - Яростните костенурки притежават Умението "Твърда черупка", което намалява Щетите от Пронизващи и Разсичащи оръжия.
Определено бихте забелязали разлика, ако ги биете с Трошащо Оръжие ;)


Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Възстановяване
« Отговор #19 -: Март 15, 2016, 11:55:13 am »
Снощи ми спря интернета и не успях да довърша...
Групата е оборудвана с чукове, но гадните костенурки не умират.
Направих скрийн, но е на компютъра у дома. След 30 рунда, две от костенурките са понесли по около 3к щети, което е доста повече от жизнените им точки, но в края на битката все едно не са пипнати - жизнените им точки не са мръднали и грам...
Убих доста други костенурки досега, не съм имала кой знае какви грижи, но тези в Смарагдовото езерце, провинция Бунар, просто отказват да умрат...

И, съвсем естествено си задавам следния въпрос - зоната е стъпка от приключение, което трябва да се завърши преди 30-то ниво (за да се вземе бонуса). Героят е 32-ро, наемниците - около това. И въпреки всичко не се получава.
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен TheJoker

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 115
  • Karma: +25/-81
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Възстановяване
« Отговор #20 -: Март 15, 2016, 03:22:57 pm »
Ще погледна бойната сила, както и разпределението на Яростните костенурки в конкретната зона.

Би било добре да прикачиш и скрийншота, за който спомена.

Колкото до това, че не може да бъде мината преди ниво 30 - някои от задачите с награди, които имат максимално изискване за ниво, умишлено са създадени почти невъзможни :)

Знам, знам...гадни дизайнери :) Но... не казвам, че конкретната задача е такава и затова ще видя какво е положението.Ако не ти отговоря тук или на лично, значи зоната е напълно адекватна за момента и няма да се променя нищо по нея.

Целта ти, малко или много, е да отнемаш над 6% от Здравето на Яростна костенурка за 1 рунд.Така, рано или късно тя ще предаде Богу дух :)

Гигантските костенурки имат 4% Лекуване на рунд и предполагам си имала тях предвид, когато написа, че си била и други костенурки.

Благодаря за инфото и разбирането.Ще видя какво мога да изнамеря по въпроса.

;)