Автор Тема: правила на играта  (Прочетена 1976 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
правила на играта
« -: Март 07, 2015, 10:25:38 pm »
Здравейте, май ставам досаден но има даста неясни неща в играта и нямя къде да се прочетат както в старата версия, единия ден имаш наемник който межеш да ползваш другия не можеш , в единия ден му слагаш на наемника стари дрехи и оръжия от главни герой в другия не можеш. Вярно че се тестват неща но поне пишете кое е ново и къде да се пребиваме за да тестваме , няма проблем в тестваенето но единия ден се биеш в една провка и ги пребиваш на другия все едно си в "пернишка дискотека" и излизаш с патерици от там. Направете едно упътване как да се играе както в ИГ1 и да не търсиме тук и там , вярно е че е в началото играта и много неща трябва да се напасват ама поне да си прочетеме какви ще са праивлата и как да се нагаждаме с тях. И като правило не забравяйте че една игра и се прави за забавление и за удоволствие а не да причинява проблеми на играчите и как да се ограничават във разни неща защото тогава доста хора се отказват а когато има масовост дори и 10% да плащат тогаво има действие/екшън , т.е. на 1000 - 100 ще си куппуват диаманти а на 100 000 - 10 000 но ако останат както в старите версии по 1000 човека най много 10 да си купят диамянти защото 1 човек държи по 10-20 ъкаунта. Направете една папка правила на играта и промени в играта. Зони на тестване поне в началото докато не се установят нещата . Е спирам за да не съм досаден и да няма някой системен да прецени да ме болкне да не пиша .

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: правила на играта
« Отговор #1 -: Март 07, 2015, 10:52:34 pm »
и направете една статистика за 1 месец са се регистриарли 320 ъкаунта , което е не поевче от 200 реални играча е поне по моя преценка ни моеж вие ад го направиет , незнам дали е почнола реална реклама и т.н. но са малко играчи макар че аз съм се опитал да зарибя поне 5 и ефекта е един голям геврек ама от най големите.  ;)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: правила на играта
« Отговор #2 -: Март 07, 2015, 10:59:13 pm »
и направете една статистика за 1 месец са се регистриарли 320 ъкаунта , което е не поевче от 200 реални играча е поне по моя преценка ни моеж вие ад го направиет , незнам дали е почнола реална реклама и т.н. но са малко играчи макар че аз съм се опитал да зарибя поне 5 и ефекта е един голям геврек ама от най големите.  ;)


Играта е още в много Алфа вариант за да бъде пусната на широката публика. Ще дойде времето, когато нещата ще се променят - реклами ще има навсякъде.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: правила на играта
« Отговор #3 -: Март 07, 2015, 11:30:31 pm »
Софи щом в момента не мога да зарибя играчи от ИО които мен ме зарибиха през 2009-2010 и след това в империя на завоеванията и още играят там и тук съм ги врънкал да направят ъкаунти и после ги няма и всеки ми ги е прехвърлил (но да се надявам че аз съм писимист и вярвам че чашата е наполовиан празна а не на половина пълна ) дано не съм прав

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: правила на играта
« Отговор #4 -: Март 07, 2015, 11:37:36 pm »
Много е трудно играчи от "зомби" игра като Империята или други подобни да се приспособят към други не замбиращи игри. Трябва наистина да ги грабне с нещо и да се пренастроят, говоря от собствен опит. Аз също бях много на вътре в зомби игра, но от момента когато видях Героя точнто тя се превърна в Единствената, но това е много, много рядко, самия човек, който ме докара в Героя издържа 3 месеца и пак си стана "зомби".....Така, че съм убедена, че играта ще намери своите фенове.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: правила на играта
« Отговор #5 -: Март 07, 2015, 11:44:37 pm »
надявам се да си права и дай да престанеме тук с тази дискусия да не занимаваме другите играчи

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: правила на играта
« Отговор #6 -: Март 08, 2015, 04:23:50 am »
Прав си за промените, но истината е че нямаме възможност да пишем едновременно играта и правилата.. (Макар екипа да е над 20 души..) Знам че постоянните промени са дразнещи, но са кум края си - в рамките на следващите 2 седмици ще затворим основните модули и добър набор от провинции.. Тогава ще започнете  да виждате и масовост - в момента не само, че не рекламираме, но и не сме официално пибликувани във Фейсбук - в този си вид не можем да се показваме масово.. За това сме много благодарни за търпението и помощтс, която ни осигурявате.. Герой 2.0 ще буде в пъти по-масова от пътвия и имаме амбицията да настигне Империята... Но тя също не беше изградена за 1 ден ;) ...