Автор Тема: Прерийно море  (Прочетена 1641 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен crazyfreak

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 30
  • Karma: +2/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Прерийно море
« -: Септември 06, 2017, 06:58:15 pm »
Отдавна вече може би от месец не ми дава никакви мисии там,а ми остава малко до смяна на репутацията-същото важи и за пустинята на отчаянието(колко подходящо име за сайта).Ще има ли мисии или не??????????!!!!!!!!!!

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Прерийно море
« Отговор #1 -: Септември 06, 2017, 09:20:59 pm »
Отдавна вече може би от месец не ми дава никакви мисии там,а ми остава малко до смяна на репутацията-същото важи и за пустинята на отчаянието(колко подходящо име за сайта).Ще има ли мисии или не??????????!!!!!!!!!!
A провинцията под влияние на твоята фракция ли е ?
Изпрати име на акаунт да се провери. 

Неактивен crazyfreak

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 30
  • Karma: +2/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Прерийно море
« Отговор #2 -: Септември 07, 2017, 01:53:46 pm »
нямам представа името на акаунта е crazyfreak не си знам ид то

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Прерийно море
« Отговор #3 -: Септември 07, 2017, 11:44:40 pm »
нямам представа името на акаунта е crazyfreak не си знам ид то
Този герой в пустинята има да изпълнява легендарно приключение което е на стъпка 7/12 и  нормално приключение на стъпка 5/10 отделно има и цял набор от ежедневни задачи , всички са приети. Тази провинция не е оспорвана и задачи се генерират !
В Прерийно море > имате 2 недовършени приключения едното на стъпка 10/10 , а другото на стъпка 5/10 . Там нямате ежедневни задачи  защото провинцията е оспорвана,  а за да Ви се генерират , трябва да е под влияние на вашата фракция.  Ако имахте приети задачи преди  да загубите влиянието си , може да ги изпълните и в последствие , но нови за Вас  не се генерират докато влиянието е на друга фракция ...

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Прерийно море
« Отговор #4 -: Септември 07, 2017, 11:57:09 pm »
Сложил съм Ви на филтъра на глобалната карта отметка за да виждате цветно влиянието върху провинциите.