Автор Тема: Точки опит  (Прочетена 5521 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Точки опит
« Отговор #15 -: Февруари 06, 2015, 09:27:43 am »
214 точки току-що в Пукнатината на мъртвеца. При битка с 6 човечета, едно от които легендарно. Вече си е удоволствие човек да проследява битките  :D
« Последна редакция: Февруари 06, 2015, 10:13:45 am от Pith_New_Era »
ДД

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Точки опит
« Отговор #16 -: Февруари 06, 2015, 01:15:22 pm »
В бандата на Чарли даава по 100.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Точки опит
« Отговор #17 -: Февруари 06, 2015, 01:37:52 pm »
Тъкмо направих там 10 битки и повече от 60, 60 и малко не видях.
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Точки опит
« Отговор #18 -: Февруари 06, 2015, 01:43:54 pm »
На мене пък под 97-98 не  ми даде, до 110 стигна. Бях 6 лвл., сигурно и от това зависи.

А тя пукнатината не е многостепенна, така ли излиза?

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Точки опит
« Отговор #19 -: Февруари 06, 2015, 01:44:43 pm »
Не е, но в момента е ад там. Сутринта я минах цялата. Познай дали сега мога :)
ДД

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Точки опит
« Отговор #20 -: Февруари 06, 2015, 02:25:56 pm »
Кво приказваш. Още на втория път ми излезезе една пенсия с лък 12лвл, и ми разказа играта >:(, дрънка по 40.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Точки опит
« Отговор #21 -: Февруари 06, 2015, 02:45:43 pm »
И ето, че пак си идваме на думата от вчера.
В пукнатината- 250 опит, при Чарли- 50 опит. Това при 9 ниво.

Драги хора от екипа, даже и в рулетката освен червено и черно има и зелено.
СЛОЖЕТЕ НИ НЕЩО МЕЖДИННО, за да може всеки да си ходи според силата. Още повече, че в началото има зони, в които даже не съм погледнал какво има. За момента в началните нива от категорията има излишък от зони, които остават непосетени, а в края на категорията хората се чудят коя от двете злини ще им е по-малка. Дали при Чарли, за което ще им трябват 3 дни да минат категорията или в пукнатината, която е небалансирана в досадния смисъл на думата.
Чуйте обратната връзка в буквите ми.

При обсъждането на самата пукнатина ще съобщя, че имам 10-15 повалени жълтурковци в нея (което ми коства 49 диаманта и 4400 злато).
Първа битка- 3 бели противници 9 ниво. Ами- окей, три бивши бели противници.
На втората битка 1 жълтурко 12 ниво (колегата Митбул проплаква от флетчъра, ама от главореза направо... спира да те боли главата) и трима стрелци с по 26 щета и обхват, с който да те набучат преди да ги стигнеш.
Еми разликата в тези противници е просто болезнена. Направо фатална!
И като се случи  една битка с такива приятелчета, а ако си късметлия може и срещу 2 жълтурчета в 1 парти, не ти остава нищо друго, освен тихо и кротко да изчакаш да минат трите часа и да си стискаш пръсти.
Но това не би било чак толкова зле, ако не беше другият проблем.
В живота ме набиват, като умен човек взимам поука, отивам на фитнес, изучавам карате и след време съм готов.
В играта- стоиш и се молиш. Не можеш да се подобриш. Не можеш да си произведеш по-добри предмети, не можеш да ги купиш от магазина, защото там просто не се предлагат достатъчно добри, които да ти позволяват поне да мечтаеш, че може да биеш жълтичката гадинка с 3 нива над теб. Не може дори да ти се падне дроп, заради същата тази жълта гадинка, но дори и да успееш да пребориш нещо, което да ти даде различен от две колби кръв и една-мана дроп, полученият предмет просто няма да е със силата да се справи с въпросния жълт флетчър, главорез или там каквото и да е.

Можеш само безсилно да подвиеш опашка и да чакаш трите часа да минат с надеждата, че отвъд тричасовият хоризонт те чака нещо по-добро. И ако изкараш 3 победи преди да дойде следващия жълт (12) може да се почувстваш като герой
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Точки опит
« Отговор #22 -: Февруари 06, 2015, 02:48:27 pm »
Чудно е така. Без цивреж няма интерес  :D
ДД

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Точки опит
« Отговор #23 -: Февруари 06, 2015, 03:33:41 pm »
marveliking, със сигурност "чуваме обратната ти връзка" и сме благодарни за нея. Играта в момента не претендира да е балансирана - целта е с ваша помощ да я направим такава. За момента е активна само първата провинция, но работим усилено за активиране и на следващата. Пукнатината е предвидена за мултистепенна зона, както си беше и в първата игра и поради това е специално завишена като сложност (ок, признавам, че може и 12-те нива да са малко над възможностите ви за момента, но пък не може да се оплачете и от липса на предизвикателство). Днес са ребалансирани и други зони, така че би следвало да ви е интересно и на други места - езерото, бърлогата...
Като заговорихме за нива, да поясня, че едно създание 5 ниво, не е равно на друго създание 5 ниво - 3 ниво мечка е много по-опасна от 3 ниво вълк например. Нивата са по-скоро ориентировъчни между самите създания. В балансът на зоните се залага предимно на показателя сложност. Така постигаме по-голяма гъвкавост и можем да предложим по-разнообразни битки. Тази система е нова за играта и има риск не всяко създание да е преценено добре като сложност, като така да води до грешки в информацията. За да успеем да оправим това, ще се нуждаем от време и опит в реална игра - няма как да стане на хартия, тъй като сложността е абстрактно понятие и особено когато трябва да я съпоставим със силата на героите ви, девиацията няма как да се избегне.
Ще продтължим да балансираме зоните и създанията, така че да ви поднесем максимално интересно и предизикателно изживяване.

Неактивен milen80

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +11/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Точки опит
« Отговор #24 -: Февруари 15, 2015, 06:38:04 pm »
 :)бих в пукнатината на мъртвеца и ми даде че ще има обновяване на противниците след 90 часа;питам за всички многостепенни зони ще се отнася

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re: Точки опит
« Отговор #25 -: Февруари 15, 2015, 07:28:14 pm »
Първа категория след като се регистрирате се стига поне до 6то ниво без проблем.
Следващите 4 нива се минават за 3 максимум 4 дена и без да биете в пукнатината даже.
Във втора категория може да се влезе с 20-30к злато.
Какво по лесно от това не знам...