Автор Тема: Пушачи или не...  (Прочетена 14457 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #15 -: Май 28, 2011, 03:48:01 pm »
Един пушач се изказа, да не са жизнено важни цигарите ? Да не би да изчезне планетата ако не се пуши ? Искаш да ми кажеш, че без цигара в уста ще се поболееш и умреш ? :D Като чуя нещо подобно, умирам от смях. Двамата ми родители са пушачи, не работят но все за цигарките пари намират. Аз не виждам смисъл вместо да дам 100-200 лв за едно хубави маратонки, да ги дам за цигари за месеца. Пък кажете после , че не съм прав.

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #16 -: Май 28, 2011, 07:19:08 pm »
Еми и аз пуша и то отдавна май като студентка ги започнах т.е. 15г. Не си мислете че апелирам да се тровите - нищо подобно, но мисля че всеки има право да решава как да си троши главата сам. Що се отнася до пасивните пушачи стремя се да не им преча - кой ги кара да стоят около мен  *hihi* (това беше в кръгът на шегата естествено).  ;)
ЦЗаконите трябва да се изменят, цените на цигарите да скочат с 400-500% и да ви видим тогава :) При 5 лв. се говореше , че никой няма да пуши.. но уви :(
lo11o Всеки се разполага според чергата си, а и законите ако не знаеш са изменени. Случайно с това се занимавам и разни малоумни инвеститори търсещи как да прескочат нормативната база да спестят някой лев горките от направата на една вентилация като хората нищо, че сградата в която ще инвестират е за милиони. Крайната цел е 2013 забрана за тютюнопушене във всички затворени обществени помещения и т.н. обаче има едно голямо обаче ти защо влизаш в такива помещения, в които би трябвало да са обособени за пушачи а? Ами в тая връзка хайде да откажем и пиенето ето аз не пия и гласувам с две ръце против алкохола!  :) Какво правим - разни хора разни идеали! Аз не съдя никой за пороците му (живота е твърде кратък за да се занимавам с глупости), така че не съдете и вие. И накрая с най-приятелски чувства към всички пушачи и непушачи лека вечер.  :)

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пушачи или не...
« Отговор #17 -: Май 28, 2011, 07:23:26 pm »
но мисля че всеки има право да решава как да си троши главата сам.
Е това е най-използваното клише  :D :D :D Кажи ни защо ги започна,ако не е тайна,защото проблема идва от там :)
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #18 -: Май 28, 2011, 07:39:59 pm »
хахаха Тони започнах защото така исках беше ми кеф никой не ме е карал по-важното е че ще ги спра когато аз реша не когато системата, законите и т.н. ме принуждават.

vellell

  • Гост
Re:Пушачи или не...
« Отговор #19 -: Май 28, 2011, 07:40:30 pm »
На 34 съм, а пушех от 14 годишен.....преди 3 месеца на едно парти изпих близо бутилка и изпуших 2-3 кутии за няколко часа, на следващия ден след ужасен махмурлук и адско сърцебиене спрях цигарите и определено се чуствам по добре :) Установих, че не толкова ми се е пушело, а просто е било навик и измерване на времето - в смисъл- допушвам си цигарата и тръгвам, пуша една цигара и ще направим това или онова....всеки сам си решава, но определено без цигари е по добрия вариант :)

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #20 -: Май 29, 2011, 10:51:09 pm »
Цигара !? Какво е това, отрова ? Замислете се , ама помислете трезво ... не са ли цигарите един излишен разход с който скъсяваме живота си ? Жалко е , че дори и ние пасивните пушачи сме принудени да вдишваме всеки ден от отровата която консумирате вие, активните пушачи... Законите трябва да се изменят, цените на цигарите да скочат с 400-500% и да ви видим тогава :) При 5 лв. се говореше , че никой няма да пуши.. но уви :(
ти добре ли си ?
--------
Цитат на: LCFDIVINE в Април 22, 2011, 11:07:55
да си ме питал, включвам се където ми е кеф
http://www.youtube.com/watch?v=VIY87l5NCXQ  :D

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #21 -: Май 29, 2011, 11:47:36 pm »
Един пушач се изказа, да не са жизнено важни цигарите ? Да не би да изчезне планетата ако не се пуши ? Искаш да ми кажеш, че без цигара в уста ще се поболееш и умреш ? :D Като чуя нещо подобно, умирам от смях. Двамата ми родители са пушачи, не работят но все за цигарките пари намират. Аз не виждам смисъл вместо да дам 100-200 лв за едно хубави маратонки, да ги дам за цигари за месеца. Пък кажете после , че не съм прав.
Ако един човек почнат ли да го тресат нервите да запали една цигара го успокоява!Може и една кутия да замине в зависимост от условията!По твойта логика трябва да взема и да забранят и алкохола той бая вреди!Аз също не пия алкохол толкова често!

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пушачи или не...
« Отговор #22 -: Май 30, 2011, 02:24:03 am »
Ако един човек почнат ли да го тресат нервите да запали една цигара го успокоява!Може и една кутия да замине в зависимост от условията!По твойта логика трябва да взема и да забранят и алкохола той бая вреди!Аз също не пия алкохол толкова често!
Ако сам не можеш да се успокоиш значи си прекалено слаб ;) Това е просто причина да се отдадеш на пороците
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #23 -: Май 30, 2011, 05:48:44 am »
Ако сам не можеш да се успокоиш значи си прекалено слаб ;) Това е просто причина да се отдадеш на пороците
;D

pithtath

  • Гост
Re:Пушачи или не...
« Отговор #24 -: Май 30, 2011, 08:51:07 am »
Ако сам не можеш да се успокоиш значи си прекалено слаб ;) Това е просто причина да се отдадеш на пороците

Да, може би е до слаба воля, но не мога да се съглася, че има нещо лошо в пороците. Те са за това - да им се отдадеш. Не искам да маркирам пък другата крайност - примерно манастирите и отношението на монасите към жените. Това си е вече влизане в конфликт с природен закон.

Накратко - човек винаги мисли за начини как да му е "гот на кожата". Пие се и се пуши от памтивека. И т.н.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пушачи или не...
« Отговор #25 -: Май 30, 2011, 09:01:45 am »
Ако сам не можеш да се успокоиш значи си прекалено слаб ;) Това е просто причина да се отдадеш на пороците


Май , май , го обърнахте на неделно училище.

По твояйта логика , ти също си слаб , защото си се подал на порока - интернет , а не си се отдал на смиреност , отшелничество и прочие.

ПС:Да не забравяме , че именно българската църква анатемоса вируалните забавление и ги осъди като дяволски.

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #26 -: Май 30, 2011, 09:15:06 am »
работата е много проста, ако ти е кеф пушиш ако не пушиш даваш акъли, каквото  правиш винаги е наи-добро и умуваш това се вика БГ философия а другите те много ясно че не са прави  :D

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #27 -: Май 30, 2011, 09:21:46 am »
работата е много проста, ако ти е кеф пушиш ако не пушиш даваш акъли, каквото  правиш винаги е наи-добро и умуваш това се вика БГ философия а другите те много ясно че не са прави  :D

Точно, философи под път и над път!  ;)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #28 -: Май 30, 2011, 09:29:02 am »
Мене не ми ли пречат, против пушачите нямам нищо против.Секи се трови с квото се пожелае.Но да ми пуши в моята стая някои примерно няма го позволя  :D
За това в нас се пуши само на 1-2 места в цялата къща  :D

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #29 -: Май 30, 2011, 09:57:56 am »
Мене не ми ли пречат, против пушачите нямам нищо против.Секи се трови с квото се пожелае.Но да ми пуши в моята стая някои примерно няма го позволя  :D
За това в нас се пуши само на 1-2 места в цялата къща  :D
Като ти пречат, зимата на всеки пепелник поставяш надпис по левче за изпушена цигара.Вашите ако не искат, ее на терасата на студено там няма такса *hihi*.Инак и аз много се дразня нашите като ми пушат на главата. *hmm*
zlatin98 свят 2