Автор Тема: Екшън в свят 3  (Прочетена 46098 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Екшън в свят 3
« -: Юли 11, 2012, 12:05:54 am »
От няколко дни гилдия Сентинел е атакувана от 2 вражески гилдии а днес проведохме 5 битки в 3 замъка и 2 поста в рамките на 5-10 мин.
резултатът е 5:0 в полза на Сентинел  :-[
« Последна редакция: Юли 15, 2012, 02:20:19 am от Danchello »

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #1 -: Юли 11, 2012, 06:24:54 pm »
А резултата в зоните  е 1000 на 0 за нас :D Криете се като мишки,никъде не можем да ви открием. Явно седите в селото на Надеждата защото само там няма арена,иначе и к1 ще ви съдерат :D А предишния ден като нападнахте  заедно с Дестерадос Ронин и Крепускуло резултата беше 3:0 за нас. Сега  набирате хора да ви спасяват задниците че замъците ви ще отлетят тия дни :D А не им и казвате че се съюзихте с най-големите си врагове от страх :D Няма такива мишоци като Сентинел :D

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #2 -: Юли 11, 2012, 06:31:19 pm »
какбе имаше един дето се жалваше, че нямал бижута на наемниците пък аз не съм го оставял на мира :D

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #3 -: Юли 11, 2012, 10:36:34 pm »
чакай чакай че ми стана смешно. Мишоците се хвалят с двете победи срещу СИАМ за постовете при положение че в гилдията има само 1 герой. и с победите в замъците дето се крият зад кули с обсег +3. А като сте толкова силни защо при положение че съм к5 ви дера всичките и тия дето сте к7? И ви търсим по цял ден и не можем да открием никой? Пребих двама к7 криещи се в к4. Къде се криете бойци велики да ви резна гръцмулите като на прасета. Ако искате може и на вързано срещу диаманти да се бием ,а? чакам тука оферти от ваши герои да ви видя колко сте смешни.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #4 -: Юли 12, 2012, 02:04:02 am »
Я вземете да погледнете стенвестника преди да пишете глупости !!!
Всеки ден пребивам който намеря по зоните.
Току що оше няколко от Ronin го отнесоха ;)


P.P.
След вчеращния ви позор когато 13 от нашите пребиха цялата ви гилдия в Зеления Рай двайки само 2 жертви на ваше място щях да си трая. :D

Цитат
А предишния ден като нападнахте  заедно с Дестерадос Ронин и Крепускуло

Пак не си си изпил хапчетата и пишеш глупости !
Че и в коя категория си забравил чак  :D
« Последна редакция: Юли 22, 2012, 03:00:09 am от Danchello »

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #5 -: Юли 13, 2012, 05:00:23 pm »
Не знам в кой свят гледате в стенвестника ама ви отнясям със все стражите. Искате ли да копна как отнасям ваш герой с 5 групи стражи накуп??????? И като сте отворени айде да се сбием на вързано на 100 диаманта битка с вас? ще се бия срещу всеки герой независимо к6 или к76. ще ви откъсна главите на всички :D :D Аз предложих ама няма оферти. Правите се че не виждате мишоци с мишоци :D :D :D

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #6 -: Юли 13, 2012, 05:13:44 pm »
Не знам кой не си е изпил хапчетата,кой ресва 2 пъти и кой си купува диаманти с пари :D А като си толкова отворен велики лидерю,ако някой не знае за Дан Жуан говоря,герой на Ежген4о,защо се криеш и не мога да те намеря да ти откъсна главата??? :D От двата ви клана не мога да намеря нито един велик герой,ни тебе ни Мормон :D И защо Дестерадосите излязаха а??????? :D

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #7 -: Юли 13, 2012, 06:49:03 pm »
1-во ако сте толкова отворени няма да нападате 3 гилдии а само 1-на тоест вашата
2-во ако продължавате да сте толкова отворени няма да имате претенции за нищо щом викате хора от други гилдии за атаките
3-то самия факт че спамите показва колко сте саднати ;(
4-то всяка ваша претенция е излишна след като правите 1-то и 2-то което си е факт ;) {}

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #8 -: Юли 13, 2012, 07:05:17 pm »
Хей администратори сега е момента да раздвижите играта направете нещо, тъкмо стана интересно на всички, целия свят се зби, няма приятели няма врагове като кучета сме ще се изядеме приятелите станаха врагове а враговете приятели тцтцтцтц.
Давайте тези промени давайте к7 още приключения давайте к8 дайте 2воен шанс дайте подаръци
Дайте нещо на тези вълци :D

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #9 -: Юли 13, 2012, 08:51:19 pm »
1-во ако сте толкова отворени няма да нападате 3 гилдии а само 1-на тоест вашата
2-во ако продължавате да сте толкова отворени няма да имате претенции за нищо щом викате хора от други гилдии за атаките
3-то самия факт че спамите показва колко сте саднати ;(
4-то всяка ваша претенция е излишна след като правите 1-то и 2-то което си е факт ;) {}
каза най-голямата жертва стига си ревал като вдовица за знаеш какво, :D ми кажи къде си да ти избърша сълзите малко, може и на някой друг покрай теб *freak* а колко гилдии нападат какво значение има нали бехте "непобедими" ама целия сървър ви мрази тва не е наш проблем  :D

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #10 -: Юли 14, 2012, 01:03:50 am »
И  за тебе Рдичфун ли си какъв си. Ти да мулчиш защото беше до преди 1 седмица в Сигнатуре. Ти си същия предател като тия от Дестерадос половината. Сентинел и Дестераодс са пълни с такива като тебе. Затова ще откъсна и твоята глава. След 1 седмица като вляза в к7,няма да има къде да се криеш :D Вие и Дестерадос сте най големите ... няма дума за това. Най големите врагове да се съюзят от злоба как му се вика :D Но нещо се отдръпнаха Дестерадос дето ме заплашваха ,защо ли :D А Ден Жуан заплашва Акийлдиз да спрат атаките че ще загубят всичко иначе, Да не се водели по акъла на Лудия Ивонти,тоест мен :D А както заплашва знае л иче нападне ли Акийлдиз скачат и Сигнатуре и Зодиак. Е тогава вече ще ви изнесем от сървъра за 3 дни :D И господ няма да ви спаси :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #11 -: Юли 14, 2012, 09:23:46 am »
Момче не те знам де си расъл, де си пасал ама сачмата яко те пере.
Ронин ми е последният дерт, ти пък си малко дребосъче дето пада най много на втората битка.
Давай ходи да се кланяш и на турци и на азърбаджанци че да ти помагат защото сам си нищо повече от един мишок !!!
И да изгубим нещо след това десеторно ше си го върнем :)
Турците ги предупредих, да и ше си носят последдствията
Кой каквото си надроби това сърба ;)

Цитат
ако някой не знае за Дан Жуан говоря,герой на Ежген4о
 *xxx*

как може герой да е герой на друг герой  :D :D :D
« Последна редакция: Юли 14, 2012, 09:31:34 am от Danchello »

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #12 -: Юли 14, 2012, 10:13:02 am »
само не разбрах защо си мислиш че съм предал сигнатуре но това е друг въпрос ;)

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #13 -: Юли 14, 2012, 10:58:23 pm »
Дайте малко драма и в свят 2 че ми ръждясаха ножовете  :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Гилдия SENTINEL в свят 3 срещу всички там
« Отговор #14 -: Юли 15, 2012, 02:17:58 am »
Чакам те в свят 3  ;)
Гарантирам ти битки всеки ден
Ти поне вдигаш нива бързо  :D