Автор Тема: Имперски Герой 2.0 КАКВО ОЧАКВАХМЕ? КАКВО ИМАМЕ , КАКВО ЩЕ СТАНЕ.  (Прочетена 4358 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен evgen4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 37
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Всички тук сме стари играчи и очакваме интересна и лесна игра . Браво за склада, стана много лесен . Остана да може да го цъкаме извън града .

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Всички тук сме стари играчи и очакваме интересна и лесна игра . Браво за склада, стана много лесен . Остана да може да го цъкаме извън града .
Интересна да , ама лесна ... двете за мен се изключват.
 И за какво ще ти е извън града ?
за допълнителен инвентар ...  *hihi*

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Всички тук сме стари играчи и очакваме интересна и лесна игра . Браво за склада, стана много лесен . Остана да може да го цъкаме извън града .


Ако не е лесна няма да е във фейса, там само солитарета, симове и белот...и табла.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Имеме нещо което не очаквахме. А ще стане едно, дето никога го е нямало :)

Нещо за червено-зелената лента под вещите в склада?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил


Нещо за червено-зелената лента под вещите в склада?


Времето за което се пазят там....Колкото по-червено толкова по-бързо изчезват.....Тик-так.


« Последна редакция: Март 06, 2015, 10:14:03 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен evgen4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 37
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Моето мнение, че това като героят ви работи, успешно използване трябва да се премахне, защото пречи . И да  има опция да се купуват повече точки за действие така новите играчи ще харчат повече диаманти с надеждата да качат героите по бързо.В  зоните да има повече ходове, за да се харчат точки. По малко опит, но повече злато, защото качваме много бързо героите. Нямаме  категория 3  а вече имаме герои категория 4 .

Неактивен evgen4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 37
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Защо да може да ползваме склада извън града. През времето когато героя върви да чистим склада или когато свършват колбите да ги ползваме   от склада :)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Защо да може да ползваме склада извън града. През времето когато героя върви да чистим склада или когато свършват колбите да ги ползваме   от склада :)
Е второто по ми се вярва да е причина  ;)

Неактивен evgen4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 37
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Всички разбираме ,че инвеститора на тази игра иска да печели , за това аз мисля  че категория 1 и категория 2 трябва да са невероятни за играене , за да може да привлича хора . Може да се сложи замък категория 1 за това. Да дава страхотни бонуси, но да е тежък за отбрана. Така ще се заинтересуват новите играчи .

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
То в 2 няма да има замък, ти за 1 говориш. 1 ще е част от регистрацията :)

Неактивен evgen4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 37
  • Karma: +7/-2
    • Профил
ми  затова  ще  има  100000  героя  к1  които  биха 2-3 дни и свърши интереса ... :)

Неактивен TheOne

  • “Beauty is an enormous, unmerited gift given randomly, stupidly.”
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 78
  • Karma: +89/-61
  • Wrong Side Of Heaven
    • Профил
ми  затова  ще  има  100000  героя  к1  които  биха 2-3 дни и свърши интереса ... :)

Всъщност според класирането има точно 317 героя което за съжаление е смешно малко за онлайн игра....надявам като се пусне основната версия да има много повече играчи.
« Последна редакция: Март 07, 2015, 01:25:44 am от villss84 »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
ми  затова  ще  има  100000  героя  к1  които  биха 2-3 дни и свърши интереса ... :)
Не е точно така. Няколко хиляди от тия 100 000, са само моите приятели и роднини, които само чакат да се пусне трансфера на диаманти :D

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Не беше ли споменато, че няма да има опция за трансфер на диаманти  :P ?

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
напротив, беше споменато точно обратното - ще има трансфер на диаманти от 1 към 2.