Автор Тема: Не получени бонуси  (Прочетена 1362 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен TheOne

  • “Beauty is an enormous, unmerited gift given randomly, stupidly.”
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 78
  • Karma: +89/-61
  • Wrong Side Of Heaven
    • Профил
Не получени бонуси
« -: Септември 09, 2015, 10:00:06 pm »
Каня се от 6-7 дена да пиша, но днес се случи нещо което ме подразни и се реших: получавам днес имейл, че империята имала нужда от герои и давала награди и бонуси. Викам си браво влизам в играта, но нямам ни диамантче като бонус ни паричка ни точица за игра....освен това бях спряла да играя и не бях влизала в играта някъде от пролетта като за това време като бонус съм получила 1 ( един ) диамант и 10 ( десет злато ).
Това някакъв бъг ли е или специално лично отношение ?
Героя се казва:  TheOne
« Последна редакция: Септември 09, 2015, 11:52:05 pm от villss84 »

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Не получени бонуси
« Отговор #1 -: Септември 10, 2015, 04:36:47 pm »
Доколкото тествахме ние работи, но действително не видях да Ви е било добавено. Ще го проверим случая допълнително, а за момента ви добавих бонус.

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Не получени бонуси
« Отговор #2 -: Септември 10, 2015, 08:02:02 pm »
И на GLADIATOR май не даде нищо. Като влязах ми показа екранчето даваме ви туй онуй, за другото не знам дали е дало, но енергията му на 303 седи. На другите герои си даде всичко и енергия. Единия даже събра 1200. Не ми се вярва баш 3 енергия само да ми е дало, но вие ще кажете, може и така да е
Друго, писах преди доста време, че имам 10 непрочетени съобщения от ауакса. Уж щяхте да гледате, пък не сте гледали. Седят си, не мога да ги прочета и писмото ми свети постоянно. Ако може погледнете го GLADIATOR
« Последна редакция: Септември 10, 2015, 08:04:48 pm от GLADIATOR »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Не получени бонуси
« Отговор #3 -: Септември 10, 2015, 08:25:58 pm »
Писмата са спрени временно, реално ако не е изпълнено условието за определен период да не се влиза - не дава и бонус. Явно е   че има и друг проблем - поради което е спряно .

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re: Не получени бонуси
« Отговор #4 -: Септември 10, 2015, 08:39:22 pm »
И аз получавам такива писма в пощата, дори когато съм влизал в този период, но никога не ми е давало бонусите, с изключение на 1 хаха :) И в ИО е същата история.
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.