Автор Тема: Червени предмети.  (Прочетена 2008 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Scila007

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Червени предмети.
« -: Април 08, 2012, 10:20:30 pm »
 Отварям темата тук, защото не искам да се приеме като оплакване, но мисля, че е несправедливо, за това нека се приеме като предложение.
 Миналата седмица изкарах от награда лилав инструмент за бижутер и реших с два от ударите да си направя червени пръстенчета, които да ползвам само срещу босове и тежки мобове. Излязоха добри изработки и бях много доволен, но тука идва голямото НО. След три опита на Преподобния Айвън (неуспешни) гледам че здравината на пръстенчета е 150 от 250. Осъзнах че са включени към процента за загуба на здравина като другите предмети, което ме доведе до мисълта че на пръстенчетата им остава много малко живот, най много още 5-6 опита. А тъй като битките се базират на зар на мен ще ми трябват още доста такива пръстенчета докато напипам точната формула за да победя Айвъна, да не говорим че Айвъна се пада без лъв веднъж на 20 опита, а направата на добри чернени пръстенчета без лилав инструмент е жива мъка.
 Предложението ми е червените итеми да не губят процентно здравина когато умреш от бос или яки мобове, все пак са някакъв вид уникални предмети, нека бъдат такива. Не могат да бъдат поправяни, но да не губят здравина като другите предмети.
 Поне за сега се отказвам да правя каквито и да било кървави предмети.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Червени предмети.
« Отговор #1 -: Април 08, 2012, 11:26:36 pm »
Погледни шеста точка:
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=23558.msg110684#msg110684

Имаш три загуби, за всяка здравината им е падала с по 20%. Ако беше по старите правила, дори нямаше да ги ползваш за третата битка. А право на пет загуби (сегашният вариант) явно се е сторило достатъчно балансирано на дизайнерите и затова са го оставили така. Не вярвам, че ще го променят.

И няколко съвета, ако босът ти е прекалено труден:
1) Поне според мен кървавите изработки в тези битки са най-полезни, ако са оръжия.
2) Разгледай профилите на играчите от Топ 20 на статистиката. Можеш да видиш битка с този бос при всеки герой, който си е завършил съответното приключение. Ще имаш идея предварително за какви противници (умения и приблизителни атрибути) да се подготвиш. А и може да видиш с какви наемници го минават най-често, което обикновено е сред най-добрите варианти.
3) Може да се възползваш и от модификатора- гледаш наемниците ти винаги да са с около 3-4 нива над нивото на твоя герой (за да имат по-голямо предимство в битката с боса). Ако е нужно, изключи трупането на опит.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Червени предмети.
« Отговор #2 -: Април 09, 2012, 10:14:18 am »
Кървавите предмети са чудесни,ако ги комбинираш с правилните наемници имат много добър ефект.

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Червени предмети.
« Отговор #3 -: Април 09, 2012, 05:24:45 pm »
Аз бих предложил да им се вдигне само здравината "малко" на 300, няма да е интересно ако не се губят !
« Последна редакция: Април 09, 2012, 05:34:02 pm от milenski222 »