Автор Тема: Препоръки.  (Прочетена 2252 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Препоръки.
« -: Май 31, 2012, 01:20:23 pm »
Колкото повече мълчи екипа, токлова повече играчи напускат любимата на всички ни игра.
Останали сме една шепа твърдоглави но и нашето търпение не е безкрайно.
Има и нови играчи но те бързо се ориентират накъде вървят нещата и повечето спират да играят още в началото.
Статистиките е пълна с мъртви герои.
Електрото не е слънце да огрее навсякъде, защото в момента само той показва дейност от страна на екипа.
Играта е пълна с бъгове а изработените итеми са плачевно лоши и пълни с куп ненужни атрибути вместо обещаните по добри епици след промените в занаята.
Подаръците изчезнаха, за версия2 само се чу  и... нищо...
Мога да продължа списъка с негативните неща в играта но мисля, че и това е достатъчно.
Затова искренно препоръчвам някой (поне един) от екипа да комуникира с играчите.
И тук не става въпрос да ни угаждате за всяка една прищявка а за нормална комуникация между екип и играчи.
Чел съм ваши постове, че всичко във форума се чете от вас, но не виждам никакви признаци на живот от ваша страна напоследък, както и някакви реакции.
Предлагам също играчи които не са влизали 1 или 2 години да се изтрият. Няма смисъл от мъртви души.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Препоръки.
« Отговор #1 -: Май 31, 2012, 01:28:16 pm »
Подкрепям.

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Препоръки.
« Отговор #2 -: Май 31, 2012, 10:48:22 pm »
и аз подкрепям  *V*

Неактивен galkata

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +12/-4
    • Профил
Re:Препоръки.
« Отговор #3 -: Август 19, 2012, 08:49:00 pm »
Е а дано поне това някой от въпросните админи го прочете

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Препоръки.
« Отговор #4 -: Август 19, 2012, 09:06:21 pm »
Мисля, че вратичката беше "ИГ 2 ще е нещо напълно ново и различно, няма смисъл да се занимават със сегашните бъгове". Тогава авторът на въпросното изказване ме подведе и известно време разпространявах сам погрешна информация. Ако Митика не ми беше направила забележка, нямаше да прочета наново следната тема:

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=27377.0

Там дори не се е намеква, че ИГ 2 ще бъде "друга игра", по-скоро е нещо като голям пач върху старата.

П.П: Да споделя едно дежа-ву. Преди време в ГВ:
1) Обявиха много нови неща, като идеите изглеждаха доста добри.
2) Оставиха двама модератори, а СМ-те напуснаха форума.
3) Изведнъж програмното звено излезе във ваканция (първите години никога не се е и споменавало за подобно нещо).
4) С играта останаха да се занимават само двама програмисти (непряка връзка), но след това накараха единия да работи по Артилерия Онлайн, а след известно време и другият "изчезна".

Само по точка 2 има малка разлика - в ГВ с Elektroto не съм комуникирал, но пък там имаше двама СМ, които няма как да ги сравнявам с тукашния. За съжаление за момента този проект следва пътя на предишния. Дано до една година да поеме по друг.