Автор Тема: Бойна сила  (Прочетена 1565 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Бойна сила
« -: Август 01, 2015, 03:54:21 pm »
Не знам вече за кой път правя забележка и препоръка по отношение на бойна сила, сложност или както предпочитате там да го наричате. В момента PvE не предоставя абсолютно никакво предизвикателство, играта е мудна, не се стимулира желание за развиване на наемници. Не знам какво ви затрудни толкова половин година, за да не направите поне 1-2 зони в провинция наистина сложни. И идея как да го направите и какво ли не предлагах - няма никаква реакция. Не може да продължава така. Дори и да си мислите, че новите играчи са аматьори - един ден те няма да бъдат такива. Следователно, ако не буди достатъчен интерес - тази игра е обречена на провал. А единственото, което буди интерес - е предизвикателството, което една игра предоставя на човека, който възнамерява да я играе.

Жежко лято от мен.

Поздрави,
Питх
ДД

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: Бойна сила
« Отговор #1 -: Август 01, 2015, 09:57:36 pm »
Питх, ако си мислиш, че ти си нервиран за бойната сила на противниците - вземи си номерче и се нареди на опашка... но за съжаление нещата не стават с магическа пръчка. Онзи ден въведохме изцяло нова система за генериране на противници, която ни отне 2 месеца да създадем. Отделно до онзи ден нямахме уменията за след 35то ниво, съответно и чудовищата не можеха да ги имат. Тепърва ще виждаме положителните страни на направеното, но ще отнеме малко време за настройване на зони, вълни, нови противници и т.н.

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Бойна сила
« Отговор #2 -: Август 02, 2015, 10:09:28 pm »
Все още в играта няма зони за герои от нива над 50. Нямаме достатъчно данни, за да са адекватни.
Постоянно се извършва баланс на зони и противници. В момента уменията не се отчитат адекватно към сложнотта, тъй като всяко едно е с еднаква тежест, а очевидно, че новите са много по-силни (отделно, че и те тепърва ще се балансират - вече съм набелязал няколко).
Колкото до това да им трудни зони - ще има. До преди седмица нямаше дори с какво да ги запълним - нямае създания с адекватна сила за това. Сега не е така. На тест има качена зоната в Дупката в прерийното море, която ще се появи в понеделник и лайв. Зоната е чисто тестова, не е обвързана с приключение и е само за 55+ нива герои. Може да я пробваш в понеделник по някое време (няма идея кога ще я качим точно, но предполагам,ч е до обяд ще е лайв).

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Бойна сила
« Отговор #3 -: Август 03, 2015, 10:47:28 pm »
Може да я пробваш в понеделник по някое време (няма идея кога ще я качим точно, но предполагам,ч е до обяд ще е лайв).
Готова е, пускайте още такива :)
ДД