Автор Тема: промени  (Прочетена 12325 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:промени
« Отговор #45 -: Октомври 23, 2009, 05:51:58 pm »
Ок , и аз обичам новите неща , НО. Кажете ми като съм 43 ниво къде да се бия?Ако се бия с 35-39 ме правят на пихтия заедно с всичките ми наемници.Ако се бия с 33-36 ... мога да победя евентуално , шанса тук е 50-50.И при евентуална победа взимам 200-400 ХР и към 600 злато.Няма да споменавам колко злато ще съм дал за тази атака.Ако се бия с 30-32 бия без проблем и сам , но взимам 100-260 ХР и някакво злато до 1000 максимум.
Този проблем съм сигурен , че го имат всички играчи над 40 ниво.Решил съм си за сега проблема като майсторя , но кога ли ще ми омръзне едно и също действие?
Спасението е в мултизоните.Но наистина мобоете са силни в другите места.
Особенно базилиск или каквото е там.
А дропа е както при обикновенните противници,трябва да го завишите значително.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:промени
« Отговор #46 -: Октомври 23, 2009, 05:56:56 pm »
За базилиск просто нямам думи преди първия рунд ми направиха тоя Ужас и пропуснах 7 удара защото всички се водят в първи рунд :o
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:промени
« Отговор #47 -: Октомври 23, 2009, 06:41:56 pm »
Странно аз ги блокирах. :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:промени
« Отговор #48 -: Октомври 23, 2009, 07:00:27 pm »
Според мен логиката за рундовете като цяло при оръжията с обхват е объркана.. Тъй като всеки изстрел до достигане на 0 обхват би трябвало да е отделен рунд.. Дори така се подразбира от Орлово око - Увеличава обсега на оръжието. Ако обсегът му вече е максимален, позволява да се стреля 2 пъти в първия рунд.
А, в действителност както е в момента стреля 9 пъти в първи рунд с оръжие 5-та категория и Орлово око 3/3
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

tyty_man85

  • Гост
Re:промени
« Отговор #49 -: Октомври 23, 2009, 07:06:31 pm »
Хубаво де, не можете ли да направите една анкета - Харесват ли ви новите промени?
Или по-широчка - кои от новите промени не ви харесват ( и изброяване с мултипъл отговори )...
Някак да си проверите творението с цифри... Егати, наистина ли никой не се интересува от това??

Да, аз давам пари, защото ме влече. И искам да продължавам да давам, защото ме влече. Ама защо ми пречите, не разбирам...А пречите, като ме демотивирате...

Ама май няма смисъл да пиша, а? Половината тук не разбирате ( буквално ) и думичка от нещата , които пиша, защото с вас имаме 10+ години разлика, а другата половина старателно игнорира идеята, че тяхното си разбиране за нещата може и да не е правилно...
Абе новобранец я се скрий малко,ние играеме тази игра отначалото и ти ще казваш кой какво неразбирал ;D

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:промени
« Отговор #50 -: Октомври 24, 2009, 01:17:56 am »
Според мен логиката за рундовете като цяло при оръжията с обхват е объркана.. Тъй като всеки изстрел до достигане на 0 обхват би трябвало да е отделен рунд.. Дори така се подразбира от Орлово око - Увеличава обсега на оръжието. Ако обсегът му вече е максимален, позволява да се стреля 2 пъти в първия рунд.
А, в действителност както е в момента стреля 9 пъти в първи рунд с оръжие 5-та категория и Орлово око 3/3

Хмм, това всъщност... е проблем - ще го обмислим, не ми звучи добре така, би трябвало да загубиш 1 изстрел, а не всичките. Относно Бариерата - ще се пребалансират зоните там - Базилиските са много силни и не са планирани да се ползват на големи групи.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:промени
« Отговор #51 -: Октомври 24, 2009, 07:03:28 am »
Хмм, това всъщност... е проблем - ще го обмислим, не ми звучи добре така, би трябвало да загубиш 1 изстрел, а не всичките. Относно Бариерата - ще се пребалансират зоните там - Базилиските са много силни и не са планирани да се ползват на големи групи.
Дано другата седмица всичко си дойде на мястото.
Успех на екипа и нека всичко е наред.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:промени
« Отговор #52 -: Октомври 24, 2009, 01:58:17 pm »
А тези блатните костенурки за тях нямам думи правя им 20/20 удара - 7 критични 1100 поражение *WASSUP* А, точно тази имаше 6600 здраве :o или с други думи трябва да играя до след 100 рунда за да я убия :-X
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

ahilix

  • Гост
Re:промени
« Отговор #53 -: Октомври 24, 2009, 02:22:13 pm »
Екипа според мен е тръгнал в адски погрешна посока като се опитва да създаде хардкор ММО от една браузър игра! Пичове ако някой иска да играе ММО ще играе WOW, Warhammer, LOTRO, CONAN  или някое от другите дузини подобни заглавия.
95% от хората които играят Browser игри искат да се забавляват НЕАНГАЖИРАЩО за по 30 мин до 1 час на ден. Искат като бият мобове да взимат предмети, като копаят да ПОЛУЧАВАТ руда, като крафтват да създават предмети. Фрустриращи са всичките ограничения, изисквания, пречки и тем подобни които пречт хората да изпитват удоволствие от играта, която има ОГРОМЕН потенциал.
Мнозинството искат да играят соло, да се чустват могъщи като постилат 5-6 моба сами и да взимат плячка. Чудесно е идеята за парти и рейдове, но да има по едно такова място на зона, останалите поне 1/3 бойни зони да могат да се играят соло!
Има и 5% от играчите като мен дето са по-надъхани и дори влагат кинти и то не малко в играта понеже искат повече от нея. С последните промени обаче успяхте тотално да откажете значително количество от и без това малкото играчи.

Без кои да играе играта какво правим? Две гилдии с по 30 човека да си играем сами на сървъра ли що ли?


Няма как да се каже по добре..10+ за коментара..

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:промени
« Отговор #54 -: Октомври 24, 2009, 04:43:54 pm »
А тези блатните костенурки за тях нямам думи правя им 20/20 удара - 7 критични 1100 поражение *WASSUP* А, точно тази имаше 6600 здраве :o или с други думи трябва да играя до след 100 рунда за да я убия :-X

Това бачка само за войн срещу костенурка- чук или брадва и я правиш луда просто, ама пак няма да стане за по-малко от 20 рунда.

Неактивен hellside

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:промени
« Отговор #55 -: Октомври 26, 2009, 03:31:11 pm »
Абе новобранец я се скрий малко,ние играеме тази игра отначалото и ти ще казваш кой какво неразбирал ;D
Хлапе, айде по-спокойно  *hihi* Да си чувал за някакво по-възпитано отношение към дами?
Всеки има право на мнение. Мнение, което няма да бъде зачетено, но мнение. Положително или отрицателно. Относително възпитано разположено.
Промените се приемат, но трябва да се обсъждат. Как се справяте в реалния живот ми е интересно? Аз, ако не настоявах да обсъждам наложените ми решения и идеи отгоре и не изказвах мнението си независимо от страховете си, нямаше да имам въобще баланс в живота си. Но сигурно съм само аз и моя късмет.
Останалите - преклонената глава сабя не я сече... Или модератор, или админ  ;) Защо да не може не само ние да се нагаждаме към промените, но и да нагаждаме промените към нас? Минавам на много по-философско ниво тук, обаче случаят е достоен за обсъждане на по-различни места и показва много повече от недоволство към някакви козметични промени в онлайн игричка... Ма няма да ви интересно това.

Благодаря за интересната игра на създателите, ще се радвам да видя следващите промени много скоро  *heart*
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 03:35:48 pm от hellside »

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:промени
« Отговор #56 -: Октомври 26, 2009, 04:00:15 pm »
Спокойно, промените затова са промени, за да се обсъждат.
Ако има нещо, което наистина трябва да се промени, ще се промени.
В последните дни и от двете страни имаше минаване на границите на добрия тон.

Различия във вижданията имаме и ние, хората, които правят играта.
В офиса постоянно се спори как би трябвало да е по-добре.

Истината е, че това ни е първа ролева игра, досега правихме само стратегии.
И се оказва, че настройките по баланса са хиляди пъти повече от колкото в една стратегия.
В стратегията имаш толкова и толкова проучвания, толкова и толкова единици, всяка има толкова и толкова кръв, атака, защита...
Пишеш един калкулатор, който да изчислява няколко променливи и си готов.

Тук имаш толкова умения и занаяти, че свят да ти се завие.

Допуснахме някои грешки в началото, допуснахме няколко и наскоро, няма как да не допускаме грешки.
Процесите, които бойният калкулатор трябва да изчисли, вероятно са повече от колкото има в изстрелването на совалка...

Но ще се справим.
И когато се справим... Аярската империя ще бъде едно уникално място, от което никой няма да иска да си тръгва.

Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:промени
« Отговор #57 -: Октомври 26, 2009, 04:09:05 pm »

И когато се справим... Аярската империя ще бъде едно уникално място, от което никой няма да иска да си тръгва.



Това ми звучи от рода на Смъртоносен лабиринт ма карай :D :D
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again