Автор Тема: Неправилно отчитане точките за действие  (Прочетена 2452 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Поради механиката на играта заподозрях възникването на такъв проблем. Затова умишлено го тествах. Направих нов герой и изкачах да стане с 24 точки за действие, веднага след което активирах безплатния премиум от един ден. Няколко минути след това ми даде 25-та точка и излязох от играта. След повече от 24 часа влязох и имах 48 точки за действие. До тук добре :) След това излязох без да правя нищо, веднага след това влязох и точките за действие вече бяха 24. Пратих една атака и станаха 22...

Ще е хубаво да се погледне този проблем. Акаунт diamant1, чуствайте се свободни да правите каквото искате с него :)

П.П. След малко ще регистрирам нов акаунт и утре ще тествам и варианта да разцъкам с тези 48 точки, да видим изчезват ли ако не излизаш. Все пак това са точки придобити реално по време на премиум и не трябва да изчезват.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Неправилно отчитане точките за действие
« Отговор #1 -: Май 22, 2009, 11:38:06 pm »
Поради механиката на играта заподозрях възникването на такъв проблем. Затова умишлено го тествах. Направих нов герой и изкачах да стане с 24 точки за действие, веднага след което активирах безплатния премиум от един ден. Няколко минути след това ми даде 25-та точка и излязох от играта. След повече от 24 часа влязох и имах 48 точки за действие. До тук добре :) След това излязох без да правя нищо, веднага след това влязох и точките за действие вече бяха 24. Пратих една атака и станаха 22...

Ще е хубаво да се погледне този проблем. Акаунт diamant1, чуствайте се свободни да правите каквото искате с него :)

П.П. След малко ще регистрирам нов акаунт и утре ще тествам и варианта да разцъкам с тези 48 точки, да видим изчезват ли ако не излизаш. Все пак това са точки придобити реално по време на премиум и не трябва да изчезват.

Не е проблем, след като не си премиум, то нямаш право да съхраняваш 48 точки, така че автоматично се намаляват на 24.  Използвай ги докато си премиум и няма да изчезнат.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Неправилно отчитане точките за действие
« Отговор #2 -: Май 23, 2009, 03:46:50 am »
Не е проблем, след като не си премиум, то нямаш право да съхраняваш 48 точки, така че автоматично се намаляват на 24.  Използвай ги докато си премиум и няма да изчезнат.
Не си права! Премиума ти дава право да си ги увеличиш. От там нататък те ти принадлежат и имаш право да си ги изразходваш както и когато пожелаеш. Няма такива филми, преди да изтече...

Неактивен valldim

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +3/-3
    • Профил
Re:Неправилно отчитане точките за действие
« Отговор #3 -: Май 25, 2009, 07:19:20 am »
и аз имам от 2 дни проблеми с то4ките за деиствие.премиум 4лен сам а ми иска по 2 то4ки?

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Неправилно отчитане точките за действие
« Отговор #4 -: Май 25, 2009, 08:19:32 am »
Не си права! Премиума ти дава право да си ги увеличиш. От там нататък те ти принадлежат и имаш право да си ги изразходваш както и когато пожелаеш. Няма такива филми, преди да изтече...
пак ли ти бе, веднъж да влезна и пак ти  ;D
жената ти казва много ясно че само ! премиум генерира, консумира тия скапани точки, не разбра ли ?  ;D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Неправилно отчитане точките за действие
« Отговор #5 -: Май 25, 2009, 01:22:58 pm »
пак ли ти бе, веднъж да влезна и пак ти  ;D
жената ти казва много ясно че само ! премиум генерира, консумира тия скапани точки, не разбра ли ?  ;D
Цензура. Аз още по ясно ти казвам, че става дума за точки генерирани по време на премиум, които след него изчезват, което няма нищо общо с неадекватния ти отговор... Да не говорим че нито само премиума ги генерира, нито пък той ги консумира, въобще защо се обаждаш когато нямаш какво да кажеш, Цензура

« Последна редакция: Май 25, 2009, 01:45:38 pm от prob4o »

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Неправилно отчитане точките за действие
« Отговор #6 -: Май 25, 2009, 01:47:22 pm »
Беше отговорено, че това не е проблем, а механика на играта.
И се въздържайте от лични нападки и прехвърляне на отношенията Ви от ИО тук.