Автор Тема: Бъг в Първото село  (Прочетена 2690 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitrele

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Бъг в Първото село
« -: Май 23, 2009, 01:36:51 pm »
Здрасти на всички , значи има малък бъг в първото село, по-точно когато се прати героя да атакува "Пукнатината на Мъртвеца".
След като се проведе битката ти дава още една и още една така няколко една след друга без да те връща в селото на стартова позиция.Може и така да е направена играта незнам.Но така много бързо се вдига Експирианс и малко тъпо е да седиш там и да дейставаш на едно място.НЯМА да е чесно спрямо останалите колеги.По някога след като натиснеш да повториш битката направо те връща на стартова позиция от селото и тръгваш отново без да чакаш минутите за връщане-Това е другото което искам да кажа.!
Нали трябва да помогнем с развитието на навата игра ето ви малко за размисъл ;)

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Бъг в Първото село
« Отговор #1 -: Май 23, 2009, 01:40:47 pm »
 Пукнатината е място за многоетапни битки. Там можеш да се биеш нон стоп ако устискаш и имаш ходове, разбира се. лошото е че дропа е привързан към героя и не може да се използва от друг или да се продава в аукциона.

Неактивен mitrele

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Бъг в Първото село
« Отговор #2 -: Май 23, 2009, 01:44:11 pm »
Добре това го разбрах - досетих се.Но при продължение на следващата битка където се биеш с по-високо ниво бандити ,те връща веднага в селото без да отчита времето за връщане.

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:Бъг в Първото село
« Отговор #3 -: Май 23, 2009, 01:57:18 pm »
Не те връща веднага , а просто времето започва да тече след края на първата битка...

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Бъг в Първото село
« Отговор #4 -: Май 23, 2009, 02:00:22 pm »
Ако победите на второ ниво от битката, а Ви върне автоматично, това вече е бъг. След всеки етап (стига да победите) трябва да излиза прозорец, в който отново се пита дали искате да продължите към следващото или се отказвате. И нивата в Пукнатината не са безброй- на последното (пето май) си има бос и то е последното.

Неактивен mitrele

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Бъг в Първото село
« Отговор #5 -: Май 23, 2009, 02:16:22 pm »
точно така искам да продължа следващата битка след 1-та и ме връща веднага в селото това е Бъга .Иначе съм провеждал до три битки при изчерпане на живота после отказвам следващите, дори самата игра нети дава да продължиш нататък ако нямаш достатъчно живот.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Бъг в Първото село
« Отговор #6 -: Май 23, 2009, 02:40:04 pm »
най-вероятно няма бъг - просто са ти свършили ходовете ... когато има съмнение за бъг - правиш скрийн-шот и даваш повечко обяснение за ситуацията ...
за това кажи колко точки за действие имаш когато героя се е върнал ...

точно така искам да продължа следващата битка след 1-та и ме връща веднага в селото това е Бъга .Иначе съм провеждал до три битки при изчерпане на живота после отказвам следващите, дори самата игра нети дава да продължиш нататък ако нямаш достатъчно живот.

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Бъг в Първото село
« Отговор #7 -: Май 23, 2009, 03:10:28 pm »
"Телепортирането" след първата битка обратно в селото е от доста време. Неприятно е когато си помъкнал със себеси 2ма наемника за по 200 злато издръжка... Вместо да се проведе битка - взима ти наема и те връща в селото...
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен mitrele

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Бъг в Първото село
« Отговор #8 -: Май 23, 2009, 08:06:59 pm »
точки за действие имах достатъчно - 20 . Понякога не го прави този номер. Обаче повечето пъти да-стигаш до целата правиш първата битка почти не ти липсва живот (ниво на врага  7-мо) и когато ти изпише за следваща битка направо си телепортиран обратно в селото.Имам много живот и жизнени точки,стигал съм до последната битка слидера 3-ма бандити с/у мен в група.Но бъга си го има понякога.Целта ми е не да споря с вас а да помогнем на хората които се доверяват на нас да тестваме новата игра.Поне за сега 3-и години съм доволен от империята и е време да видим нещо ново поне.