Автор Тема: проблем със задача  (Прочетена 2348 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен KIA90

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-1
    • Профил
проблем със задача
« -: Май 23, 2009, 09:40:47 pm »
Получих задача:

Задача 1 : Получена в Града на Императорите

--------------------------------------------------------------------------------
Така значи - искате да направите малко пари? Дошли сте на правилното място! Ето каква е работата. Имам дебела поръчка от военните и същевременно - невъзможен срок да я изпълня, както винаги. Не винете мен! Винете тях! Така че, ако искате да ми помогнете да направя тази поръчка навреме, и двамата ще забогатеем. Какво ще кажете? Изработете 2 броя от Меден меч за една ръка и след това ще говорим пак.

Награда:
Злато : 90 - 230
Точки за действие : 2
 
Изработих си 2 меча, но брояча не отчита изпълнение ( 0 от 2), както и в града на императора нчма бутон за приключване ...

акаунт kia90 - свят бета

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:проблем със задача
« Отговор #1 -: Май 23, 2009, 09:54:10 pm »
бутона за приключване на задачата ще се появи когато приключиш задачата - очевидно е ...  ;D
а относно направените от теб мечове - дай 'снимчица' да видим какво си направил ...


Неактивен KIA90

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:проблем със задача
« Отговор #2 -: Май 23, 2009, 10:20:20 pm »
Вече имам 9 приключени задачи ! - знам че се появява бутона...

това ми беше първата задача от града на императора.
отидох в равнината на надеждата - събрах медна руда и въглища и си направих 10 кюлчета мед ( на 2 пъти по 5).
после направих 2 меча  и сега са ми в "торбата" и пише ,че са изработени от мен
но брояча на задачата не ги е отчел ...

(извинявам се, но незнам как се вмъкват картинки )

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:проблем със задача
« Отговор #3 -: Май 24, 2009, 10:47:55 am »
всяка задача се изпълнява там, където е взета ... щом е от Града на Императорите - трябва мечовете там да ги направиш за да ги отчете ...

ПП: нека направи 2 меча в Града на Императорите - ако и тогава не ги отчете - определено е бъг ... но всяка задача се изпълнява само в земята, където е взета ...
« Последна редакция: Май 24, 2009, 10:57:11 am от ivanik »

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем със задача
« Отговор #4 -: Май 24, 2009, 10:51:13 am »
всяка задача се изпълнява там, където е взета ... щом е от Града на Императорите - трябва мечовете там да ги направиш за да ги отчете ...

Не съм много сигурна в тази работа, никога не съм получавала от там задачи...Ще докладвам, изглежда ми да е бъг с новите задачи.

Неактивен elina7126

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:проблем със задача
« Отговор #5 -: Май 24, 2009, 11:08:37 pm »
при мен се появи подобен проблем-вече на втора задача не ми отчита .това ме кара да ги отказвам

Неактивен KIA90

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:проблем със задача
« Отговор #6 -: Май 25, 2009, 07:56:29 pm »
ivanik  имаше право!
събрах ресурсите, отидох в града на императора ( даже в таверната бях) и пуснах да се правят кюлчета и после меч.
когато свърши ми го отчете само него ! (макар да имах още 2 в торбата, но направени в селото на надеждата)
Вяно трябва да се правят в местността, където е поставена задачата!
(което е малко чудно - има характеристика за отчитане, че аз съм ги направил отделно за всяки от тях, но май ни нямат доверие - трябва да са направени пред тях :)