Автор Тема: Една митична разходка из изперските земи  (Прочетена 19066 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Та реших да вляза и да видя какво ново
ми то  ново няма диамантите са стигнали 150 000 цената за смс е  вече не по джоба на всеки
даже за 1-ви път виждам смс-и от 6 лева но така е едни трябва да се учат пак други да им плащат  за да се учат  :-X
Кожи не падат в многостепенните зони поне там дето направих 3-4 пробни битки е земи ми 20000 за наемниците пускат животните чакалъци по 300-400 злато и за десерт 70000 за ремонт на бронийте .
Още не мога да кажа как е с копаенето сега 1 час ще копае с 1 ход а дали ще изкопае нещо никой не знае .
Поздравления вече всяко действие иска 1 ход без значение дали си вип или не
шанса да изкарам епичен предмет незнам дали работи но като цяло
Под баузерите ОПЕРА и мозила графигите са си направо 3Д
http://prikachi.com/images.php?images/44/2374044Q.jpg
Доста интересно ми беше последните няколко минути но ако нещо в тая игра претърпи прогрес, кои знае може някога да вляза пак да играя
Мерси за отделеното време
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 10:59:05 am от Sensei »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #1 -: Юли 29, 2010, 01:26:09 pm »
Кожи си падат в многостепенните бойни зони да те поправя само поне до снощи падаха минах там в зоната на мамута във Фалар получавам по 12 кожи така че си падат.
За графиката с мозила така е на мен сичко ми е синьо нищо не се вижда ама никой не казва как може се оправи проблема ни.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #2 -: Юли 29, 2010, 01:34:43 pm »
Кожи си падат в многостепенните бойни зони да те поправя само поне до снощи падаха минах там в зоната на мамута във Фалар получавам по 12 кожи така че си падат.
За графиката с мозила така е на мен сичко ми е синьо нищо не се вижда ама никой не казва как може се оправи проблема ни.

Да бе сигурно животните на мен са ми сърдити Понеже в бърлогата на съблезъбите кат 5
от 4 битки с животни на моето ниво ни кост ни кожа падна  :D

Kilgor

  • Гост
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #3 -: Юли 29, 2010, 01:41:54 pm »
Да бе сигурно животните на мен са ми сърдити Понеже в бърлогата на съблезъбите кат 5
от 4 битки с животни на моето ниво ни кост ни кожа падна  :D

Има промяна според коята първите стъпки в мултизоните няма дроп, нито на предмети, нито на кожи, кости и т.н. Мисля че се отнасяше за първите 3 стъпки на зони до 6 стъпки и за първите 4 стъпки за зони над 6 стъпки.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #4 -: Юли 29, 2010, 01:47:44 pm »
Да мисля че това е вярно понеже при мамута в Фалар са 6 стъпки като първите 3 нищо не пускат после вече и храна и кости падат + кожи

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #5 -: Юли 29, 2010, 01:58:57 pm »
Поредната глупост......... аз все на все имам 20000 от които един наемник ми взема по 1-2 000 злато на битка + храната и в многостепка на от 10 етапа каквато е тая трябва да тръгна с 200000 ако искам да стигна до боса и не е гаранция че ще го бия боса

+ това поредния бъг бия се дава ми награда злато ако го публкувам в фейсбук давам конект то фейсбук пише че отнема 60 сек а то за 5 мин не искаше да ме свърже давам рефреш изхвърля ме от акаунта и ни злато ни дяволи
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 02:02:01 pm от Sensei »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #6 -: Юли 29, 2010, 09:33:43 pm »
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен meriried

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +18/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #7 -: Юли 30, 2010, 12:37:58 am »
оххх
много извинявай братко,
не го бях видяла това, още много май трябва да ти (раз) кажа
пускай по едно лс отвреме на време - каквото мога ще помагам
а иначе в самата игра си има някои удоволствийца, само трябва
да се пригодиш към новите условия и да измислиш " как да я изментиш "
...стига това да е възможно вече де

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #8 -: Юли 30, 2010, 10:27:35 am »
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

 :D :D :D :D
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #9 -: Юли 30, 2010, 10:40:46 am »
Ей са си взех инструмент за копане пуснах го да копае и след това отказах да копае и познайте каква изненада :) инструмента се чупи без да сам изкопал нищо с него а даже и 1 ход ми взе *freak* става все по забавно

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #10 -: Август 01, 2010, 09:52:51 am »
И така .......... както всяка митична разходка и нашата трябва да продължи напред
все пак играта е пълна с бъгове и изненади

Оказа се че в тук да умреш от мобове по картата и си вече най малко 100 000 голд назад при сегашните цени на диамантите май едно умиране ти се връзва солено.

Оказа се 4е имало и митични същества още  едва проходили (41-42 ниво) дето могат да ти нанесат 9/10 точни удара но не и ти на тях даже и с 300 ловкост и точност да си.
Митичен свят митични същества дето има една дума  *freak*

Оказа се че не можело да се екипираш с предмети преди 48 ниво  интересно защо обаче няма (свестни- да не кажа никакви) рецепти за 40-44 примерно .,....... ех творци ве как само го измислиха а  :D
А ако като се казва героя ти е в заварено положение и свалиш някои предмет от теб олеле  тогава........ иди си троши главата тогава, те са творците ти си само човека с диамантите

А какво да говорим пак за стрелците и при това с копия и те самите не са подозирали че могат да имат умения за които и те не знаят , направо скрити лимонки  *freak*
(удар с щит)  :D :D :D е тука е хем с стрелец хем удар с щит има че тия стрелци не са стрелци а гладиатори вече  *freak*
« Последна редакция: Август 01, 2010, 09:56:13 am от Sensei »

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #11 -: Август 01, 2010, 11:31:29 am »
Оказа се че не можело да се екипираш с предмети преди 48 ниво  интересно защо обаче няма (свестни- да не кажа никакви) рецепти за 40-44 примерно .,....... ех творци ве как само го измислиха а  :D
Имаше предложение да въведат рецепти със скъпоценни камъни за нивата *0 - *4, да има смисъл от майсторене и там, но си остана глас в пустиня.

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #12 -: Август 01, 2010, 11:35:47 am »
Имаше предложение да въведат рецепти със скъпоценни камъни за нивата *0 - *4, да има смисъл от майсторене и там, но си остана глас в пустиня.

Ами трябва да то няма даже и за рецепти без камъни а за такива с камъни да не говорим
Или поне да се въведе да можеш да носиш предмети до 2-3 нива разлика ще е по добре
Сега ако си 44 ниво има да чакаш за 1 ниво да екипирам предмет 45 ниво примерно

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #13 -: Август 01, 2010, 03:30:10 pm »
вместо да пишеш натисни 50 битки или 100 и стани 45 , то тук реването е за спорта не че има неква причина а особено такива жалеики за некви глупости

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Една митична разходка из изперските земи
« Отговор #14 -: Август 01, 2010, 04:12:00 pm »
вместо да пишеш натисни 50 битки или 100 и стани 45 , то тук реването е за спорта не че има неква причина а особено такива жалеики за нек'ви глупости

Добре бе пич  не ми стигнаха рекордните 150 000 за ремонт понеже страшилищата в играта ме убиха и реших да сваля част от итеми и и да поправя само част от екипировката  и тук  познай играта как ме изненада....... итемите не мога да си нося слагам само боклуци дето ме бият сега с тях и к'во правим.......... нещо акъл са че даваш ли как се вдига 300000 ехп за следващо ниво като вземам по 1000-1500 от битка?
Да ако беше някоя друга игра щеше да има свестена поправка там можеш да избираш даже и кои итем да поправиш без да си сваляш екипировката но не и тук.
Понеже не си от старите играчи не си спирал да играеш бил си в течение на мн новини и знаеш а са е като си облечен и имаш облечени наменици лесно се дава акъл нали.......