Автор Тема: Пушачи или не...  (Прочетена 14459 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #45 -: Май 31, 2011, 05:54:14 pm »
А кажи ми тогава какъв е кефът да ги почнеш на 10-15г, защото сегашно време на толкова се почват ?


На тоя въпрос отговор да ти даде някой от подрастващото поколение, което е пропушило на тия години лично за мен едва ли е до кефа на тия години, а чисто и просто поведенческо копиране на тинейджърски келешлък.  :) Що се отнася до това да пушиш на 35 остава само споменът от кефа когато си почнал и известна доза навик  ;) - избор който всеки сам прави за себе си!

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #46 -: Май 31, 2011, 06:03:20 pm »
Ехх..... цигарите явно градят ината  :D :D

В грешната посока отправяш мисловния си процес да ти кажа ината е съвсем друго нещо и впрегнат в правилната посока прави чудеса, но ти си малък още не ги разбираш тия работи  ;)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #47 -: Май 31, 2011, 07:08:14 pm »
Божичко колко ме радвате! :P Мисловен процес  *hahaha*

Та цигара паля също така и когото трябва да се концентрирам върху нещо!Вредна е знам го!Пише го на всяка купена кутия,но кой го чете!?Аз си викам това е голяма украса за кутийката! *hihi*То всичко което ни заобикаля във всекидневието е опасно за здравето компютър,алкохол,цигари,телевизия,работата и много други неща!Не знам защо смятате,че "цигарите са вредни" за все още актуална тема!Трябва ли човек вместо да запали една цигара да се успокои когато му е напрегнато да вземе и се нагълта със успокоителни!Всеки сам носи отговорност за действията си ако ще мре негова си работа,ама преди всичко сме българи и задължително трябва да гледаме в чуждата паница!При употреба на алкохол съм виждал далеч по вредни работи за човека и околните!Бърка ли го някой,че тоя пие,онзи пуши важни са последиците и контрола на самият човек!Затова аз предпочитам цигарите пред алкохола!Макар,че пия,но в умерени количества!

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #48 -: Май 31, 2011, 07:29:43 pm »
Имайки в предвид, че тая „държава“ се издържа от акцизи, всеки родолюбец трябва да:
1.   Пуши по 2 кутии минимум на ден /да не са контрабанда/
2.   Кара автомобил джип или москвич 12, с разход 16-20л/100км
3.   Изпива бутилка алкохол на ден /или 5 бири/

В тоя ред на мисли Пушим щ‘от трябва да има пари за пенсии, здравни, детски и за всички други знайни и незнайни разходи на министър Дянков. Д‘емек изкарваме държавата от кризата. Че ако я оставим на вас непушачите ще излизаме още 5 години;) Не че ни се пуши ама трябва :)

П.П Отивам да си купя москвич. На връщане ще се почерпя 2-3 бири
« Последна редакция: Май 31, 2011, 08:54:56 pm от Komadrin »
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пушачи или не...
« Отговор #49 -: Май 31, 2011, 07:47:35 pm »
На тоя въпрос отговор да ти даде някой от подрастващото поколение, което е пропушило на тия години лично за мен едва ли е до кефа на тия години, а чисто и просто поведенческо копиране на тинейджърски келешлък.  :) Що се отнася до това да пушиш на 35 остава само споменът от кефа когато си почнал и известна доза навик  ;) - избор който всеки сам прави за себе си!
Това исках да чуя ;)А за Митика оставам безмълвен..... положението е трагично  *xxx*
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пушачи или не...
« Отговор #50 -: Май 31, 2011, 07:55:34 pm »
В тоя ред на мисли Пушим щ‘от трябва да има пари за пенсии, здравни, детски и за всички други знайни и незнайни разходи на министър Дянков. Д‘емек изкарваме държавата от кризата. Че ако я оставим на вас непушачите ще излизаме още 5 години;) Не че ни се пуши ама трябва :)

Да не сме в Китай? Там ги задължаваха да пушат цигари собствено производство за да излязат от кризата. ;D
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пушачи или не...
« Отговор #51 -: Май 31, 2011, 08:24:30 pm »
Начи Komadrin туко що ми се издигна много в очите ... :D Да добавя към него ... със забраните които се опитват да наложат непушачите.
1.Нарушават моето конституционно право(Налагането на вярванията на индивид или група от хора насилствено, се нарича Фашизъм а не демокрация.)Демокрация е когато всеки може да избира сам за себе си включително и кое заведение ще е за пушачи и кое не. Но непушачите знаят че всяка дискотека и 90% от кафета и така натам ще останат за пушачи. В който момент те насилствено опитват да отнемат това право от собствениците и хората = Фашизъм
2. Една кола само при запалването изфърля всякакви химически съединения които се равняват на 1 Мастер бокс цигари.
3. Да не говориме за множеството заводи/предприятия.
4. Всяко нещо в малки и умерени количества (като пасивното пушене) е полезно... дори и отрова. Приемане в малки количества на отровни вещества развива остойчивостта срещу тях дори в някои случаи и имунитет (като пример Распутин) или по известни ловци на змии. Тоест с нашето пушене покрай вас ние увеличаваме вашата устойчивост срещу ракови заболявания които са най-големият риск в среда пълна с коли и заводи ... трябва да сте ни благодарни  :P
5. Доказано е че в зони с по голяма концентрация на пушачи право пропорционално намалява криминалните прояви.Докато в зони с по-малко пушачи има повече криминални прояви.
6. Всичко посоченo от Komadrin.
7. Пушенето намалява стреса на работното място както и действа като стимулант което увеличава работоспособността на работниците = по голяма продукция = по богата държава = Дал бог!!!.
8. Цигарите понижават тостестерона в тялото което е основен фактор за оплешевяването= по-малко плешиви хора= по щастливи жени.

.... Обаче би било хубаво да мога да избягам 20 метра без да трябва да си събирам белите дробове през 5 крачки   *UNDECIDED*

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #52 -: Май 31, 2011, 10:18:33 pm »
Винаги има едно обаче.Но ти изброяваш само добрите страни на пушенето.Я започни и с лошите да видим колко точки ще излезнат...Все едно,както вече казаха,всеки е прав за себе си.
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #53 -: Юни 01, 2011, 11:40:03 am »


ето ви една снимка от чичко Гугъл ;)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #54 -: Юни 01, 2011, 11:43:06 am »
Това не са от моите цигари  *hihi* аз пуша по-тънки с бял двоен филтър  :P

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #55 -: Юни 01, 2011, 11:51:29 am »
Такава снимка ти си намери  :P  :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Scila007

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #56 -: Юни 01, 2011, 12:50:56 pm »
 :P От година и 5 месеца съм загърбил този порок.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Пушачи или не...
« Отговор #57 -: Юни 01, 2011, 06:56:12 pm »
А правете си сметка за колко време изпушвате 400 цигари  :D
http://vbox7.com/play:e5d74745