Автор Тема: Промени 29.02-02.03  (Прочетена 9059 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Промени 29.02-02.03
« Отговор #30 -: Март 22, 2016, 11:20:48 pm »
Не, Скарлет, специализацията е важното нещо в тази игра. Текущо, ако искаш да използваш ответен удар - най-добре е да използваш трошащо оръжие. По простата причина, че този тип оръжие много се харесва с още поне две умения на преследвача ;)
ДД

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Промени 29.02-02.03
« Отговор #31 -: Март 22, 2016, 11:33:34 pm »
Благодаря. Ще го имам предвид. Както казах, още не съм достатъчно наясно с уменията след специализацията. Пряк поглед имам само върху мистиците. Другите герои още не са стигнали 35-то ниво, а при сегашната ситуация ще почакат. Ориентирам се само от уменията на наемниците, а там няма как да се види цялата картинка.
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re: Промени 29.02-02.03
« Отговор #32 -: Март 28, 2016, 02:41:58 pm »
Дълго мислих дали да Ви пратя една благословия ама айде от мен да мине. Става въпрос за опита, не можахте ли да измислите нещо по хубаво и по приемливо за всички играчи. Колко хора рестартираха 1 или 2 пъти и да те са най-добрите естествено, и че ще минат рестарта със стария опит за по малко време, пък и ако ползват бонусите за 300 енергия всеки ден и Вип е друг въпрос. Ще дам едно предложение знам че винаги ме смятате за аутсайдер ама карайте , това са бели кахъри. Та предложението е :
Да върнете старата енергия за базово ниво т.е. всички които не са рестартирали ги връщате на сатария опит;
Като се рестартира за първи път, опита се вдига със 100% или по 2 от базовия;
Като се рестаритира втори път , опита се вдига със 200% или по три от базовия;
и т.к. нататък , тогава ще се знае че всички които рестартират ще трябва да правят повече опит за ниво от базовото и сами ще преценяват дали да го правят.
Ще ви кажа само че доста хора наблюдавам които от последните промени за трупане на опит се отказаха тихомълкум а дриги офицялно го заявига и излезаха от гилдията и ще чакат по добри времена, не знам какво означава това но Вие го разберете.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Промени 29.02-02.03
« Отговор #33 -: Март 28, 2016, 06:36:00 pm »
Та предложението е :
Да върнете старата енергия за базово ниво т.е. всички които не са рестартирали ги връщате на сатария опит;
Като се рестартира за първи път, опита се вдига със 100% или по 2 от базовия;
Като се рестаритира втори път , опита се вдига със 200% или по три от базовия;
и т.к. нататък , тогава ще се знае че всички които рестартират ще трябва да правят повече опит за ниво от базовото и сами ще преценяват дали да го правят.


Много добро предложение... Подкрепям!
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!