Автор Тема: Изчезнали принадлежности от хранилище на герой  (Прочетена 2769 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikybg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Здравейте!
Днес след като си платих наема на дома на героя, с изненада установих, че нещата от хранилището ми са изчезнали!!!  :o
Някой каза, че след известно време се продавали автоматично, но нито съм получил пари от тази продажба, нито съобщение от системата за такава продажба. Доколкото знам, автоматично се продават след време нещата от склада на героя, а не от хранилището в дома.
Някой може ли да се занимае с проблема и да обясни защо се получи това? - имах доста и ценни неща в хранилището си и няма да е лошо да си ги върна обратно, защото иначе ми се спъва развитието на героя. ::)

Неактивен nikybg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Изчезнали принадлежности от хранилище на герой
« Отговор #1 -: Август 24, 2011, 11:17:24 am »
Става въпрос за героя ми bobyg от свят 2

Неактивен bobyg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Изчезнали принадлежности от хранилище на герой
« Отговор #2 -: Август 25, 2011, 08:06:50 am »
никой ли няма да ми обърне внимание?!?
като гледам доста бързо реагират на проблемите, а при мен дори няма отговор!
ИСКАМ СИ НЕЩАТА!!!!

Неактивен bobyg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Изчезнали принадлежности от хранилище на герой
« Отговор #3 -: Август 26, 2011, 07:45:17 am »
ЕХОООООООООО!!!!!
Някой от администраторите ще обърне ли внимание на проблема ми????
Поне да напише две думи да знам дали изобщо някой е прочел за какво става въпрос!

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Изчезнали принадлежности от хранилище на герой
« Отговор #4 -: Август 26, 2011, 09:34:58 am »
Извинявам се, че не сте получил отговор веднага, но и няма нужда да използвате главни букви, удивителни и повелителен тон. Обяснението е просто: след изтичане на наемът на дома Ви, предметите се преместват в склада и се маркират за триене след седмица. Също така получавате съобщение, че това се е случило. Вчера лично тествах модула и работеше коректно. Също така с доста съжаление открих, че съм в същата ситуация с герой 59 ниво. Имаше доста предмети в склада и къщата, вече не :)

Следете си системните съобщения, както и срока на наема на къщата.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Изчезнали принадлежности от хранилище на герой
« Отговор #5 -: Август 26, 2011, 10:42:03 am »
в тази връзка да добавя един съвет че и аз без малко да си прецакам така един герой.
когато раницата/раниците е/са пълна/и и се биете в зона извежда съобщение за всеки пратен в склада предмет от дроп. когато човек се върне от зоната избира да изтрие директно всички съобщения без да гледа. ето тук е грешката защото макар и шанса да не е голям може докато получаваш съобщения за предмети пратени в склада да пропуснеш това за наема и че предметите от дома са преместени там а като го изтриеш няма и да го видиш. така че лично аз преди да ги изтрия първо ги отбелязвам като прочени за да изчезне иконата и ако няма или си свърша работата преглеждам заглавията да видя дали не ми е пратило съобщението при положение че не съм в провинията където е къщичката разбира се. ако го е пратило взимам мерки на мига без да чакам. ако ли не е съм си спокоен.
освен това е най-добре наема да се плаща когато се чудиш какво да си правиш златото за по месец и повече напред ако ще да стигне година тогава риска се елиминира.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Изчезнали принадлежности от хранилище на герой
« Отговор #6 -: Август 26, 2011, 11:09:47 am »
Време е вече да се помисли да се праща съобщение и за изтичането на наема, примерно една седмица по-рано, така ще се избегнат подобни неприятни ситуации и няма да има поводи за подобни недоволства.



Това не е първият такъв случай, подобно известяване ще намали недоразумения като това до минимум.Знам че следенето на наема е задължение на играча и ще има противници на това предложение(както винаги), но мисля че ще бъде повече полезно от колкото не.
« Последна редакция: Август 26, 2011, 11:12:28 am от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Loshiat

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +7/-18
    • Профил
Re:Изчезнали принадлежности от хранилище на герой
« Отговор #7 -: Август 26, 2011, 11:32:24 am »
Време е вече да се помисли да се праща съобщение и за изтичането на наема, примерно една седмица по-рано, така ще се избегнат подобни неприятни ситуации и няма да има поводи за подобни недоволства.



Това не е първият такъв случай, подобно известяване ще намали недоразумения като това до минимум.Знам че следенето на наема е задължение на играча и ще има противници на това предложение(както винаги), но мисля че ще бъде повече полезно от колкото не.
Да това е добро предложение и аз съм за.
П.С.
Другият вариант е играчите да предплащат наемите на домовете си (както съм направил аз предплатен до януари ) за няколко месеца напред. Така по-този начин ще избегнат това преместване на предметите в склада.

Неактивен bobyg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Изчезнали принадлежности от хранилище на герой
« Отговор #8 -: Август 26, 2011, 11:34:21 am »
Благодаря за информацията!
Сега е ясно какво се е случило и ще пие една студена вода.  :'(
Моето предложение е когато дойде време за плащане на наема, предметите да не отиват в склада, а да остават заключени в дома до плащане на наема или за месец след изтичането му.
Може би си заслужава да се помисли по въпроса?

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Изчезнали принадлежности от хранилище на герой
« Отговор #9 -: Август 26, 2011, 01:35:30 pm »
в тази връзка да добавя един съвет че и аз без малко да си прецакам така един герой.
когато раницата/раниците е/са пълна/и и се биете в зона извежда съобщение за всеки пратен в склада предмет от дроп. когато човек се върне от зоната избира да изтрие директно всички съобщения без да гледа. ето тук е грешката защото макар и шанса да не е голям може докато получаваш съобщения за предмети пратени в склада да пропуснеш това за наема и че предметите от дома са преместени там а като го изтриеш няма и да го видиш. така че лично аз преди да ги изтрия първо ги отбелязвам като прочени за да изчезне иконата и ако няма или си свърша работата преглеждам заглавията да видя дали не ми е пратило съобщението при положение че не съм в провинията където е къщичката разбира се. ако го е пратило взимам мерки на мига без да чакам. ако ли не е съм си спокоен.
А не е ли по-добре просто да маркираш от настройките предметите който ти падат в подземията да отиват в склада ти направо.Така няма да получаваш никакви съобщения за предмети в склада освен за нещо от пазара което е паднало и нямаш място в раниците за него.
И още един съвет за дома.Когато е още малко ниво и не е разширен много просто платете наема си за години напред.Примерно почвате нов герой наема ви е 100 злато на седмица ако не се лъжа.Плащате за 2-3 години и си разширявате къщичката колкото искате наема си е платен.Честа работа и евтино излиза.Вместо да го вдигате и плащате сяка седмица.Понеже колкото повече разширявате наема скача.А и така като е платен с години напред няма се занимавате и няма да стават подобни грешки.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Изчезнали принадлежности от хранилище на герой
« Отговор #10 -: Август 26, 2011, 02:03:40 pm »
иволвър аз си маркирам това което не ми трябва да отива в склада или магазина. в раницата съм задал само от рядък предмет нагоре. все пак обличам мерковете главно от дропа от магазините им правя обща екипировка да остават живи.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)