Автор Тема: FAQ Имперски герой 2  (Прочетена 1385 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
FAQ Имперски герой 2
« -: Август 07, 2015, 02:50:22 pm »
Доволен съм,че сте направили меню с "въпроси и отговори" относно играта.Доста по-добре изглежда и се намират отговори за доста неща,но е непълен.Ето някои липсващи въпроси и предложения:
1.Трябва се преработи дизайна на менюто по-стилно и приветливо да е.Шрифта е дребен и "леко" труден за прочитане?!
2.Да се направи навигацията по-лесна като се разделят въпросите на раздели-за фракция,гилдия,класове,занаят,атрибути,общи(други) и т.н.Да се добавят картинки при обясненията.
3.Липсва обяснение за фракцията и каква полза носи тя.За пример ще посоча себе си.В момента с Hakai_Ho съм без фракция,но в гилдия.Използвам бонусите от репутацията към дадена зона.Ползата да съм "скитник" е,че имам достъп до всички приключения в зоните,които са обвързани към определена фракция.  ;):D Въпреки,че можех да избера фракция от столицата,сметнах за добре да тествам занапред като скитник провинциите.
4.Липсва също и въпроси за купуването на диаманти и "енергия"!
5.Въпроси и отговори за видовете класове и занаятчийски професии!
6.Как работи "изборната" с-ма в гилдия и как се изчисляват гласовете!
6.1.Какви са правата на членовете.
7.Какво е бойна сила и каква е нейната роля!
8.Какво означават цветовете за дадена бойна зона.

П.П.Като се сетя за повече липсващи въпроси ще пиша в темата.

Неактивен BatGojko

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 585
  • Karma: +43/-19
    • Профил
    • Ел. поща
Re: FAQ Имперски герой 2
« Отговор #1 -: Август 12, 2015, 06:26:18 pm »
Благодаря за въпросите! Записах ги в списъка ни с идеи и ще бъдат вкарани към FAQ (поне повечето от тях, а за тези, които преценим, че са за друго място, шак ще намерим начин да ги обясним). Очаквам е още въпроси!