Автор Тема: Битки проблем  (Прочетена 22348 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #105 -: Май 07, 2016, 01:59:23 pm »
Чак толкова да ги повиши?!?
Брей...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #106 -: Май 07, 2016, 04:05:32 pm »
Ами защо не - това умение е доста силно в ниски нива и срещу противници удрящи често и за не много щети. Например, ако си се била с прилепи/плъхове или друга често удряща гадинка това би увеличило пораженията с прогресията на рундовете.  ;)

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #107 -: Май 07, 2016, 05:01:28 pm »
ПвП е битката... 22 рунда продължава, но моят герой (37-мо ниво) и наемниците имат доста умения за допълнителни атаки (втори шанс, контраатака...), а умението на опонента е на 5-то ниво. Явно от там идва това увеличение. Но това са над 500% завишение на максималната щета. При посичане се получава така, че нанася по 1500 щета на трима воини (моят герой е с 3700 броня все пак, наемниците са с малко над 3к)...

ПП Много ми се иска някъде да прочета за уменията, каква е прогресията, максималните нива и въобще как точно работят...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #108 -: Май 07, 2016, 07:25:30 pm »

ПП Много ми се иска някъде да прочета за уменията, каква е прогресията, максималните нива и въобще как точно работят...


Това го искаме кажи-речи всички още от създаването на 2.0, ама няма още отговор по въпроса... :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #109 -: Май 08, 2016, 03:02:39 am »
ПвП е битката... 22 рунда продължава, но моят герой (37-мо ниво) и наемниците имат доста умения за допълнителни атаки (втори шанс, контраатака...), а умението на опонента е на 5-то ниво. Явно от там идва това увеличение. Но това са над 500% завишение на максималната щета. При посичане се получава така, че нанася по 1500 щета на трима воини (моят герой е с 3700 броня все пак, наемниците са с малко над 3к)...

ПП Много ми се иска някъде да прочета за уменията, каква е прогресията, максималните нива и въобще как точно работят...


Ключа най-вероятно е в нереалните грешки които се случват относно допълнителните атаки. Преди 3 дена имах случай в който на ПвП битка герой пробва да направи допълнителна атака 4 пъти и контра атака 3 пъти докъто накрая успява, при всеки един от опитите се случваше умението което вдига щетите(поне по доклад).

Неактивен SirNasso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Битки проблем
« Отговор #110 -: Май 11, 2016, 11:10:09 am »
Извинявам се ако е писано вече за това.
От доста време насам водя едни битки във зони с да речем 15-30 000 сила по-малко от мен (моята е около 96-97000) и се ме избиват като куче.Което според мен е крайно нерално.Не съм гледал подробности в докладите,защото токущо се зачетох в темата и не знаех за проблемите.Та може ли някой да погледне нещата или поне да ми обясни що за глупост и се получават.Героя ми се казва SirNasso :)
Ще съм благодарен за всяка помощ.
« Последна редакция: Май 11, 2016, 11:32:26 am от SirNasso »

Неактивен SirNasso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Битки проблем
« Отговор #111 -: Юни 14, 2016, 11:24:07 am »
Като гледам тоя форум май не го следят много хора от разработчиците.Или пък нещо не могат да преборят проблемите.Това което описах в по-горния пост продъжава да си е така,без промяна.Разликата е че сега силата ми е малко над 100 000 (да не говорим,че имаше моменти в които с всяко влизане тази варираше с +/- 500-1000 точки) и зони (оцветени в зелено) със сила около 70-74000 ме убиват без да се замислят.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Битки проблем
« Отговор #112 -: Юни 14, 2016, 09:16:34 pm »
Провери какъв тип оръжие изисква противника и пробвай с някое друго. Бойната сила не е добър фактор за това колко ти е силен героя срещу определена група.

Неактивен SirNasso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Битки проблем
« Отговор #113 -: Юни 15, 2016, 08:53:45 am »
Това има известна логика.Но не виждам смисъл в това преди всяка група да ходя да следя кой,какво иска, и да мъкна в раниците от всички видове.Отделно че героя и наемниците си имат умения за определен тип оръжия.А ако бойната сила наистина не е точен показател,какъв е смисъла от нея?Би трябвало да ти дава поне някаква ориентировъчна представа,а не да няма почти нищо общо с истината.