Автор Тема: Занаяти  (Прочетена 6050 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти
« Отговор #15 -: Февруари 10, 2015, 05:37:56 pm »
Оправена е грешката при пътуване към зона.
Обработката на дъската също.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти
« Отговор #16 -: Февруари 10, 2015, 05:53:11 pm »
Не мога все още да обработвам кожи
Ивалин6608

Аз успявам през акаунта ти. Може би е проблем от кеш някакъв или сега и при теб е ок?

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Занаяти
« Отговор #17 -: Февруари 10, 2015, 06:24:12 pm »
Изчистих кеша и вече е ок

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти
« Отговор #18 -: Февруари 10, 2015, 06:27:36 pm »
Аз пък пуснах няколко арбалета към 11ч.Сага влизам, но героят го няма и не мога да правя нищо освен да разгледам магазините.Излиза ми съобщение  UL. героят е Liliya51305785.Ако някой ми каже какъв е проблема ще съм благодарна.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти
« Отговор #19 -: Февруари 10, 2015, 08:41:25 pm »
Аз пък пуснах няколко арбалета към 11ч.Сага влизам, но героят го няма и не мога да правя нищо освен да разгледам магазините.Излиза ми съобщение  UL. героят е Liliya51305785.Ако някой ми каже какъв е проблема ще съм благодарна.
Героят изглежда е във Фаролин и има статус, че продължава да изработва. При отваряне на менюто за изработка и отиване на оръжията как изглежда екрана? Дадени ли са ви арбалетите в чантите?

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти
« Отговор #20 -: Февруари 10, 2015, 09:31:33 pm »
Не ми се вярва да прави арбалети 10 часа. А меню герой нямам. Дава ми само сградите и нищо от менютата в ляво, нито герой, нито занаят и останалите липсват.
« Последна редакция: Февруари 10, 2015, 09:36:28 pm от rossross »
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти
« Отговор #21 -: Февруари 11, 2015, 08:59:39 am »
Героят ми още е блокиран.Нямам меню герой, занаят и не мога да правя нищо.Не може 24 часа да прави 5 обикновени арбалета.Моля да го оправите.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re: Занаяти
« Отговор #22 -: Февруари 11, 2015, 09:03:43 am »
Героят ми още е блокиран.Нямам меню герой, занаят и не мога да правя нищо.Не може 24 часа да прави 5 обикновени арбалета.Моля да го оправите.

Е по принцип вече няма менюта отляво .... Пробва ли да му цъкнеш на главата ? :?

Най-добре го снимай и качи скрийн шота тук :)
« Последна редакция: Февруари 11, 2015, 09:07:59 am от mortito »

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти
« Отговор #23 -: Февруари 11, 2015, 09:10:04 am »
Никъде не мога да цъкам.Дава ми грешка горе в един черен правоъгълник пише UL с червени букви и мога да разглеждам единствено магазините и нищо друго.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти
« Отговор #24 -: Февруари 11, 2015, 09:38:46 am »
Видяхме проблема и се заемаме да го оправим

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти
« Отговор #25 -: Февруари 12, 2015, 10:03:11 am »
При обработка на кюлчета менюто с избор на брой, избор на множител и бутон "обработка" са изместени надолу- излизат извън прозореца със занаятите. Плъзгача за броя и бутона за обработване работят- плъзгачът е нефункциониращ- припокрива се с пода за обработка на кюлчетата

Въпрос: е ли възможно "докладът" при обработка да не примигва и изчезва, а да ни се дадат повече от 3 секунди да видим какво е станало?

В същия този доклад пише "exp: 2 crit: 1" например. Хубаво ще е да разберем 1) кое кога се активира (exp, crit) 2) какво се случва след активация 3) Какво получаваме при достигане на 100 точки в лентата в ляво? Ами в лентата в дясно?
4) Изобщо каква е корелацията между тия две ленти.

Скрийн на проблема
http://prikachi.com/images.php?images/719/7917719E.jpg
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти
« Отговор #26 -: Февруари 12, 2015, 11:47:05 am »
При обработка на кюлчета менюто с избор на брой, избор на множител и бутон "обработка" са изместени надолу- излизат извън прозореца със занаятите. Плъзгача за броя и бутона за обработване работят- плъзгачът е нефункциониращ- припокрива се с пода за обработка на кюлчетата

Въпрос: е ли възможно "докладът" при обработка да не примигва и изчезва, а да ни се дадат повече от 3 секунди да видим какво е станало?

В същия този доклад пише "exp: 2 crit: 1" например. Хубаво ще е да разберем 1) кое кога се активира (exp, crit) 2) какво се случва след активация 3) Какво получаваме при достигане на 100 точки в лентата в ляво? Ами в лентата в дясно?
4) Изобщо каква е корелацията между тия две ленти.

Скрийн на проблема
http://prikachi.com/images.php?images/719/7917719E.jpg

Визуалния проблем с екрана под какъв браузър е? Доклада от изработката рабтим да го направим нормално изглеждащ, понеже текущия си е направо системен. А за обаяснения за лентите може да видите точка 8 тук http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=33997.0

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Занаяти
« Отговор #27 -: Февруари 12, 2015, 01:02:35 pm »
Проблемът е при оръжейник-миньор под Хром, при оръжейник-дърводелец под Mozilla , всичко си е наред.
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D