Автор Тема: Костенурки  (Прочетена 2238 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен galkata

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +12/-4
    • Профил
Костенурки
« -: Март 03, 2016, 10:02:17 pm »
Понеже съм 4та категория и изпълнявам приключенията (логично де) видях проблем с 3 създания - костотрошач мечките и костенурките. С костотрошача ми е малко като на тото с какви оръжия да го бия, мечките използвам меч за 1 ръка или брадва за 1 ръка и за сега ми вършат работа. Обаче тези костенурки имат хем голяма броня, хем тва гадното умение 70% по-малко щети от Piersing weapons (кои оръжия спадат към пиерсинг) и 35% по-малко щети от Slashing weapons - това е всичко с картинка на чук. Та въпросите са 2- как да бия костенурките и кои оръжия са пиерсинг

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Костенурки
« Отговор #1 -: Март 03, 2016, 10:16:35 pm »
От умения - отиваш на майсторствата.
Различните майсторства са оцветени различно. Пиърсинг са ками, мет. ножове, лък, арбалет, мет. копие. Слаш са бради, мечове, алебарди. Блънт щети правят чукове, тояги и боздугани. Значи, срещу костенурки - тези три последни.
ДД

Неактивен Mupko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Костенурки
« Отговор #2 -: Март 21, 2016, 09:39:15 am »
Галка, а как/от къде разбра, че костенурките имат умения за 70% по-малко щети от Piercing и 35% по-малко щети от Slashing?

Неактивен TheJoker

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 115
  • Karma: +25/-81
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Костенурки
« Отговор #3 -: Март 21, 2016, 10:01:02 am »
Здравей,

костенурките имат умението "Твърда черупка" ниво 2, което намалява щетите от Пробождащи оръжия със 70% и щетите от Разсичащи оръжия с 35%.

galka не е права за едно нещо - Slashing(Разсичащи) weapons не са с картинка на Чук в описанието, а с картинка на Острие.Тези с чука са Blunt(Трошащи).

Piercing(Пробождащи) са тези, с картинка на Копие.

Апропо, за бой на костенурки, най-удачния вариант са Трошащите оръжия.

Неактивен Mupko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Костенурки
« Отговор #4 -: Март 21, 2016, 10:06:22 am »
Здравей,

костенурките имат умението "Твърда черупка" ниво 2, което намалява щетите от Пробождащи оръжия със 70% и щетите от Разсичащи оръжия с 35%.
Бях разбрал, че имат такова умение, но от Галка. Въпросът ми е къде и как в играта се разбира това? Къде в интерфейса на играта се виждат уменията на костенурките и като цяло на враговете? За да не идвам да питам за всеки враг на форума, нали.

Неактивен TheJoker

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 115
  • Karma: +25/-81
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Костенурки
« Отговор #5 -: Март 21, 2016, 10:23:20 am »
С радост отговарям :)

По време на битка можеш да кликнеш върху картичката на който и да е противник(или на някой от твоята дружина) и да разбереш статистиките и уменията му.


Неактивен Mupko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Костенурки
« Отговор #6 -: Март 21, 2016, 10:26:44 am »
Ахааа, а аз играя битките като прескачам анимациите (цъкам next next next все едно инсталирам нещо), явно заради това не съм видял нищо подобно.

Неактивен galkata

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +12/-4
    • Профил
Re: Костенурки
« Отговор #7 -: Март 21, 2016, 03:47:29 pm »
уш се оправих с тия костенурки, ама като се връщаме на темата- за картинките на вида оръжие- трошащи са тези със снимка на чук, разсичащи са тези с меч, а пробождащи-това което е като стрела,нали ?
ПС- никнейма ми идва от Галин, не от Галя или нещо такова  :D ;)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re: Костенурки
« Отговор #8 -: Март 21, 2016, 07:28:27 pm »
Здравей,

костенурките имат умението "Твърда черупка" ниво 2, което намалява щетите от Пробождащи оръжия със 70% и щетите от Разсичащи оръжия с 35%.

galka не е права за едно нещо - Slashing(Разсичащи) weapons не са с картинка на Чук в описанието, а с картинка на Острие.Тези с чука са Blunt(Трошащи).

Piercing(Пробождащи) са тези, с картинка на Копие.

Апропо, за бой на костенурки, най-удачния вариант са Трошащите оръжия.