Автор Тема: Проклятие?!?  (Прочетена 1232 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Проклятие?!?
« -: Декември 25, 2009, 07:44:21 am »
Моля да кажете кое е най-полезното проклятие според Вас, а ако са 2-3 кой и в каква степен и последователност да се развиват. Питам защото не ми се дават 25 диаманта няколко пъти :)

П.П. Майсторство с тояга май не е нужно да се качва?

Благодаря предварително и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проклятие?!?
« Отговор #1 -: Декември 25, 2009, 01:13:37 pm »
Моля да кажете кое е най-полезното проклятие според Вас, а ако са 2-3 кой и в каква степен и последователност да се развиват. Питам защото не ми се дават 25 диаманта няколко пъти :)

П.П. Майсторство с тояга май не е нужно да се качва?

Благодаря предварително и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

Аз първо бих качила майсторство с тояга и вътрешен дух, едни от най полезните умения а след това вече останалите. Иначе може да се спори кои са полезни проклятия, аз бих заложила на тези които намаляват здравето, точността и ловкостта на противника.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Проклятие?!?
« Отговор #2 -: Декември 25, 2009, 03:04:38 pm »
Вътрешен дух вече не е полезно освен в "солова игра"... каквато е почти невъзможна в категория 4 (или поне неоправдана), а предполагам и в следващата.
А и за момента най-стратегическите ходове са да намалите ловкостта и точността на опонентите си, след това и жизнеността им евентуално. Мистикът като клас герой може и да е само за поддръжка, но в битката може да допринесе не само с магиите си, но и с няколко тежки удара от тоягата, така че и това майсторство не е за подценяване.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Проклятие?!?
« Отговор #3 -: Декември 25, 2009, 07:27:18 pm »
Спор няма че трябва и майсторство с тояга, но на 5-то ниво дава 16% повече поражения, а за тия 5 точки спокойно можеш да вдигнеш някое друго порклятие което според мен ще е по-полезно... Поне аз така мисля за майсторството с тояга
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Проклятие?!?
« Отговор #4 -: Декември 26, 2009, 01:35:35 am »
Много ми е интересно защо забравяте проклятието на мрака по принцип при него не може да видиш какъв е точно ефекта му но като се замислиш да смъкне умението орлово око или намали въртележката на противника  при парти,а и дори соло това 100% се отразява на крайния изход.За умението майсторство с тояга не виждам смисъл да се вдига 7 ниво защото разликата от 6 е 2%,а тези 2 процента при тояга с поражения 500 са 10 точки при критичен 30 точки.
П.С тези мой мисли ме доведоха до въпроса защо системата за развитие на уменията е толкова бъгната за пример ще дам умението вътрешен дух 6 ниво покачва кръвта с 60,а 7 с 80% и ако приложа проклятие на мрака в единия случаи ще смъкна с 20% кръвта която ще качи мистика,а в другия 10,а нали прилагам едно и също умение.Това важи и за много други умения ефекта им е с много голяма разлика в зависимост от нивото на развитие на уменията :D