Автор Тема: Занаятчийски точки  (Прочетена 928 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Занаятчийски точки
« -: Декември 24, 2009, 10:42:12 pm »
Изчезват ми точки от обработка на средна кожа. Ту вдигна до 307точки, после ми се смъкват до 301 и т.н.
На какво се дължи това?!?!?!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаятчийски точки
« Отговор #1 -: Декември 24, 2009, 11:33:55 pm »
Изчезват ми точки от обработка на средна кожа. Ту вдигна до 307точки, после ми се смъкват до 301 и т.н.
На какво се дължи това?!?!?!

Няма нужда да се притесняваш :) Отново ще обясня, че след като достигнеш до 200 занаятчийски точки в определена категория, то почваш да произвеждаш допълнителни количества. Например, обработваш 100 кожи, но изработиш 108, тези 8 допълнителни ти се добавят като занаятчийски точки СЛЕД изработката.

Факта че броя на занаятчийските ти точки пада се дължи просто на механиката на играта. След като натиснеш изработвам, системата изчислява на място колко допълнителни кожи ще обработиш и ти ги отнема от броя занаятчийски точки които имаш. След като свърши изработкат, тя ги добавя и всичко е наред.

Например: Имаш 250 занаятчийски точки, обработваш 100 кожи и правиш 105. В началото на обработката системата ти взема 5 точки - т.е. показва че имаш 245, но след като завърши, ти добавя тези 5 допълнителни към твоите 250 от преди и имаш 255.

Така че нищо не намалява, просто трябва да изчакаш.