Автор Тема: Майсторствата с оръжие  (Прочетена 1119 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Майсторствата с оръжие
« -: Декември 27, 2009, 12:35:35 pm »
Как точно се прибавят пораженията от майсторството с оръжие. В смисъл пише: увеличава пораженията с 8% примерно. Тъй като това не се отрази в показателите на героя ми, това увеличаване при самата атака в доклада ли се отчита?
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Майсторствата с оръжие
« Отговор #1 -: Декември 27, 2009, 12:52:16 pm »
При битка мисля че се изчисляват пораженията.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Майсторствата с оръжие
« Отговор #2 -: Декември 27, 2009, 06:01:30 pm »
Как точно се прибавят пораженията от майсторството с оръжие. В смисъл пише: увеличава пораженията с 8% примерно. Тъй като това не се отрази в показателите на героя ми, това увеличаване при самата атака в доклада ли се отчита?

Не, това се показва в екрана на героя. Увеличават се само щетите естествено - ако си екипирал оръжие с 100 щети и имаш 10% бонус от умението, то би трябвало да показва щети 110. В доклада това естествено се отчита, но все пак ти не удряш противника винаги за максимални или минимални, зависи от бронята му, така че ще ти е по-трудно да определиш с колко точно майсторството увеличава пораженията.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Майсторствата с оръжие
« Отговор #3 -: Декември 27, 2009, 09:01:20 pm »
Увеличава само максималните щети на оръжието. Когато си погледнете показателите на героя и щетите, които оръжието уж има, ще забележите две разминавания:
1) при минималните щети - защото и самата сила на героя ги увеличава
2) при максималните щети - първо, че силата на героя помага и тук, и допълнително значително повече, ако имате майсторство с типа на екипираното оръжие