Автор Тема: наемник  (Прочетена 1688 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosiger

  • Гост
наемник
« -: Януари 03, 2010, 04:39:13 pm »
искам да си взема за сега един наемник но изобщо не ми е ясно какво да правя.аз съм свиреп воин 30 ниво.ако обичате разяснете ми по подрабно относно начина на използване в битка

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:наемник
« Отговор #1 -: Януари 03, 2010, 04:47:40 pm »
Наемник можеш да си вземеш от таверната, съветвам те да търсиш някой който е с по-високо ниво и хубави умения. След това трябва да активираш наемника в града преди да се отправиш към бойната зона и той ще учавства в битката заедно с теб. Трябва да плащаш определено количество злато на всяка битка за наемника и ако умре - можеш да го възкресиш в лечебницата.

Аз те съветвам да си потърсиш може би стрелец, в форума могат да ти помогнат с уменията му.

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:наемник
« Отговор #2 -: Януари 05, 2010, 02:43:48 pm »
искам да си взема за сега един наемник но изобщо не ми е ясно какво да правя.аз съм свиреп воин 30 ниво.ако обичате разяснете ми по подрабно относно начина на използване в битка

  ..търси наемник стрелец задължително с 7 критичен и в ависимост дали е преследвач или ловец със следните умения-преследвач:избягване,майсторство с метателни копия и отвръщане или ослепяване.За Ловец- залп,орлово око,прециност и майсторство с лък или арбалет

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:наемник
« Отговор #3 -: Януари 05, 2010, 04:11:46 pm »
А какъв е шанса да си падне наемник с хубави умения? Аз от 2 седмици обикалям и съм си намерил 2-ма (пазител и преследвач и той 29 ниво и прецаква работата) през всичките провки 3-кат. Малко по-смислени да се падат тия наемници, че така е мъка. Една рецепта за кьорава тъпа кожена броня не ми се е падала никога в магазинчето, само едни и същи!
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен sisko_95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 167
  • Karma: +12/-38
  • Национална Занаятчийска Камара(НЗК) !!!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:наемник
« Отговор #4 -: Януари 06, 2010, 08:03:02 pm »
Гъбарко според мен наемниците са си много добри всичките.Зависи от какво се нуждаеш...Аз моите са 3 дена си ги намерих и после около още 2 дена си ги облякох  :)