Автор Тема: Еднократни рецепти.  (Прочетена 2150 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Еднократни рецепти.
« -: Януари 07, 2010, 02:34:40 pm »
Привет. От известно време забелязвам, че на аукциона не се продават еднократни рецепти. Да не би да има промяна която да не съм прочел и те вече да не падат като дроп от битки, а да се закупуват само от магазините с рецепти. Лек ден и приятна игра.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

NightFiary

  • Гост
Re:Еднократни рецепти.
« Отговор #1 -: Януари 07, 2010, 03:49:31 pm »
И аз не съм забелязвала такива в скоро време,  ???а всеки ден претърсвам рецептите особенно за майстор на брони 3та кат.

Неактивен GoDLiKe

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +6/-12
    • Профил
Re:Еднократни рецепти.
« Отговор #2 -: Януари 07, 2010, 06:46:45 pm »
Много е просто.Преди падаха на 5,6 дена една,сега тъй като вече са в магазина и струват 50 диаманта ме съмнява да падне като битка,а глобалните рецепти,пази Боже 6/49  :D.
Мисля точно автора на темата знае отговора,но все пак.
Шанс за дроп на еднократна рецепта 0,0001. *freak*

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Еднократни рецепти.
« Отговор #3 -: Януари 08, 2010, 05:36:20 am »
Привет. От известно време забелязвам, че на аукциона не се продават еднократни рецепти. Да не би да има промяна която да не съм прочел и те вече да не падат като дроп от битки, а да се закупуват само от магазините с рецепти. Лек ден и приятна игра.

Не мисля че има промяна в дропа на рецепти, тези които са въведени в магазините срещу диаманти са допълнителни. Все пак има хора които не могат (нямат възможност) да се бият за рецепти.

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re:Еднократни рецепти.
« Отговор #4 -: Януари 08, 2010, 06:56:38 pm »
Не мисля че има промяна в дропа на рецепти, тези които са въведени в магазините срещу диаманти са допълнителни. Все пак има хора които не могат (нямат възможност) да се бият за рецепти.

Те всъщност къде падат ?

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Еднократни рецепти.
« Отговор #5 -: Януари 08, 2010, 06:58:55 pm »
Където и обикновените.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Еднократни рецепти.
« Отговор #6 -: Януари 08, 2010, 06:59:39 pm »
Не мисля че има промяна в дропа на рецепти, тези които са въведени в магазините срещу диаманти са допълнителни. Все пак има хора които не могат (нямат възможност) да се бият за рецепти.

Какво значи нямат възможност да се бият за рецепти ? Абсолютно всеки герой има възможност да го прави ако поиска.И има промяна в дропа на еднократни рецепти преди за седмица падаше поне по 1,на големите гилдии може и по повече,откакто са в магазина дропа е нулев.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Еднократни рецепти.
« Отговор #7 -: Януари 08, 2010, 11:27:57 pm »
Какво значи нямат възможност да се бият за рецепти ? Абсолютно всеки герой има възможност да го прави ако поиска.И има промяна в дропа на еднократни рецепти преди за седмица падаше поне по 1,на големите гилдии може и по повече,откакто са в магазина дропа е нулев.

Ами например един войн с пика няма възможност да побеждава хуманоиди който дропват добри рецепти. Просто не може да ги бие ако няма наемници (а той няма). Занаятчиите също, предпочитат да си харчат точките не за бой, а за изработки. Те могат да се възползват от рецептите в магасина.

Не знам дали дропа се е променил, аз съм уж в една от "големите гилдии" ама само 1 така рецепта сме намирали през цялото това време и то в началото.

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re:Еднократни рецепти.
« Отговор #8 -: Януари 09, 2010, 11:52:53 am »
Преди малко ми падна една