Автор Тема: НОВО 20  (Прочетена 5112 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:НОВО 20
« Отговор #30 -: Януари 10, 2010, 10:55:14 pm »
Аз, ще кажа само че си ползвам опера, никъв надпис не ми изкача и си правя айляк кожи, кюлчета, че понякога и камъчета, пробвайте и вие докато не се разбере какво става. Всъщност утре ли е деня на истината- с официалното становище или кога???

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:НОВО 20
« Отговор #31 -: Януари 10, 2010, 10:57:31 pm »
Айде стига вече...
Мисля, че реакциите са малко крайни.. недейте да смятате, че всичко, което се прави в играта е в нечий ущърб, в дълбока конспирация - понякога просто стават и грешки (бъгове) - слайдера за предмети е премиум опция, обработката на ресурси са бъг получил се като страничен ефект.. ще бъде изчистено недоразумението в понеделник.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:НОВО 20
« Отговор #32 -: Януари 11, 2010, 12:22:48 am »
Новата идея просто означава - бъркай се за кеша и плащай реални пари за да играеш.
Като се съчетаят двете неща с хипер-галопиращата инфлация на диамантения пазар нещата сякаш са по-ясни.
Не знам как и откъде се вадят по 200 000 - 300 000 диаманти (далече съм от мисълта, че някой ще плаща толкова реални пари), които се предлагат на цена от по 23 000 злато, но както е тръгнало май скоро само продавачите на диаманти ще играят тук. :)))
Е, беше приятно, но всичко хубаво си има край - в един момент (по-скоро рано, отколкото късно) идва и края на българската промоция.

Едно ми е любопитно,вие всичките мрънкачи ще умрете ли ако играте без диаманти ? Какво толкова ще стане ? Не ти изнася цената не купувай и ще падне.Явно на доста хора им изнася и си купуват играят и си правят кефа.Не спряхте да плачете  колко са високи цените и как не ви изнася,предложения за фиксирана цена ли не бяха,заплахи че няма повече да играете  и тн.Трябва ли някой да се интересува от вашите проблеми според теб ? И ако да защо ? Нима другите потебители на които цената все още им изнася са по различни от вас?Кои сте вие че да искате да се съобразяват с вас?
« Последна редакция: Януари 11, 2010, 12:24:23 am от ColdAsLife »