Автор Тема: Гладни години  (Прочетена 1588 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Гладни години
« -: Февруари 02, 2010, 07:24:22 pm »
Защо не ми върви в занаята :( . Не се оплаквам от малкото изработени предмети ( все още само легендарни ) , но когато дойде и това , че не мога да продам един легендарен предмет със дни , та се налага да свалям цената двойно и да ми излиза съвсем на загуба от тоя занаят . Кофти ми става ... нямам възможност да давам пари за играта , обикалям и диря диаманти и от 1 легендарен чук изкарвам м/у 5-10 предмета (сносни) ... кофти . Но стига съм се оплаквал , дано занапред е по-добре , че аман вече ... никой не купува гладни годинки  :'( .

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гладни години
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2010, 08:07:52 pm »
Да, аз занаятствам за удоволствие, иначе невинаги излиза на сметка всичко, хубаво е да оглеждаш пазара и да гледаш какво липсва и да  произвеждаш продукти които ги няма. По миналата неделя исках да си купя колан категория 3 и имаше само един на pithtath древен пояс за около стотина хиляди, нито обинкновени нито редки, целия пазар само един колан
« Последна редакция: Февруари 02, 2010, 08:09:27 pm от sharga »

pithtath

  • Гост
Re:Гладни години
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2010, 08:17:44 pm »
...имаше само един на pithtath древен пояс за около стотина хиляди, нито обинкновени нито редки, целия пазар само един колан

Изводът е какъв следователно? :)...правете колани и наметала...ботушки - също.

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re:Гладни години
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2010, 08:19:17 pm »
Хубави рецепти за колан , наметало и ботуши не съм намирал , а и в аукциона не съм попадал :( .

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гладни години
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2010, 08:35:35 pm »
дропа на рецепти в категория 3 е доста по-сносен от категория2 поне така съм забелязал, в бунар ако си само три наемника с бижута за дроп и злато е доста добре,представям си с 5 наемника какво е, и рецепти 28-мо ниво падат и от нива по малки 23-26, така че рецептите се набавят още докато си биеш за опит и изпълняваш приключения и задачи

NightFiary

  • Гост
Re:Гладни години
« Отговор #5 -: Февруари 02, 2010, 09:04:22 pm »
Поне вече знам какво ще майсторя за да се продава ( наметала, колани и ботуши, щом там казвате, че има дефицит )  :)

pithtath

  • Гост
Re:Гладни години
« Отговор #6 -: Февруари 02, 2010, 09:17:45 pm »
Поне вече знам какво ще майсторя за да се продава ( наметала, колани и ботуши, щом там казвате, че има дефицит )  :)

Просто коланите и наметалата са универсална екипировка, затова има дефицит :)