Автор Тема: Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...  (Прочетена 2041 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Моля Ви от екипа, ако и на лично да ми пишете, но някак си да ми обясни това умение как определя щетите при критичен- тАп съм и не мога да разбера. Оня ден ми казаха, че при критичен важи правилото за критичен - 3 пъти максималните поражения на оръжието. Е да ама мерка ми прави по около 300 поражения с критичен на 1 противник, а при залпа достига грандиозните 140 поражения! А не говориме за 50% от стойността на обикновенния критичен, защото понякога критичния по време на залпс достига до нормалните залпови поражения.
Което автоматично води до мисълта , че не работи като при обикновен критичен.
Благодаря предварително за търпението!
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #1 -: Януари 16, 2010, 12:47:45 pm »
Има тема с която админите са описали какво да пишем за заглавие на темите ... С възможност сичко и наи точно да е описано в заглавието ... а до темата ако са погледнеш 5/6 теми назад ще видиш още хиляди такива теми ...

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #2 -: Януари 16, 2010, 12:51:36 pm »
Както казах съм тап!
Сега ти господин "капацитета" синтезирай всичко от онези теми които си прочел и ми го предай в 1-2 изречения, но да е вярно!
На лично или тук ми пиши, по-добре тук, че да знаят всички други които не са капацитети!
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #3 -: Януари 16, 2010, 01:05:28 pm »
виж тази тема, ако не си я чел, мисля че отговаря до голяма степен на въпроса ти:

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=9772.0
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #4 -: Януари 16, 2010, 01:14:30 pm »
виж тази тема, ако не си я чел, мисля че отговаря до голяма степен на въпроса ти:

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=9772.0

Чел съм я още когато излезе, но защо когато удря 1 противник прави около 300 поражения с критичен наемника ми, а когато удари при залп същия протичник прави около 140 поражения?
Нали оня ден ми обясниха че видиш ли, критичния при залп няма редукция и си работи като обикновен критичен. Или иначе казано осъществявайки се залп-а имаш 2,3,4... шанса за нормален критичен!
Е да ама не, реално не е така и лично аз не мога да хвана зависимостта с колко %-та се намалява щетата.
Ето защо за пореден път питам  ???
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #5 -: Януари 16, 2010, 01:17:43 pm »
нещо или аз не те разбирам, или ти си се омотал здраво
нали не очакваш критичния при залп да бъде колкото критичения без залпа? т.е. с максималните поражения на оръжието?
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #6 -: Януари 16, 2010, 01:18:25 pm »
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #7 -: Януари 16, 2010, 01:27:01 pm »
нещо или аз не те разбирам, или ти си се омотал здраво
нали не очакваш критичния при залп да бъде колкото критичения без залпа? т.е. с максималните поражения на оръжието?

Ей тук уцели точно в ядрото на въпроса ми. С какви поражения се смята критичния при залпа?
Взимат се тези 50% от оръжието и се умножават по 3, след което се вади бронята и се получава щетата при критичен?
Защото по време на битка обикновенния критичен си е 3 пъти макс. поражения на оръжието, независимо противника колко ти е смъкнал минималните.
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 01:31:09 pm от gabarko2 »
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #8 -: Януари 16, 2010, 01:40:02 pm »
Поне доколкото аз съм запозната (а аз не съм много по сметките), вземаш 50% от максималната щета, намаляваш с бронята на противника - получаваш нормалните поражения при залп, и тогава вече умножаваш по три
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #9 -: Януари 16, 2010, 01:42:44 pm »
Еми нещо такова е, ама не е много ясно за мен поне, казвам за мен. Има други дето им е ясно, ама не съм от тях.
На мен наемника си ми харесва и ще си го ползвам, но ми се иска да знам защо точно такива поражения прави. Ако не ми харесваше да съм го сменил без да повдигам въпроса тук.


И последно питане, тоя залп при геройте винаги ли си работи или можеш да го икзлючваш, като позициите на война?
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #10 -: Януари 16, 2010, 01:45:13 pm »
Чел съм я още когато излезе, но защо когато удря 1 противник прави около 300 поражения с критичен наемника ми, а когато удари при залп същия протичник прави около 140 поражения?
Нали оня ден ми обясниха че видиш ли, критичния при залп няма редукция и си работи като обикновен критичен. Или иначе казано осъществявайки се залп-а имаш 2,3,4... шанса за нормален критичен!
Е да ама не, реално не е така и лично аз не мога да хвана зависимостта с колко %-та се намалява щетата.
Ето защо за пореден път питам  ???

Ако имаш щета 100 и удариш критичен,без залп ще направиш 300 поражения.Като намалиш 100те щета на половина и удариш критичен е нормално да са 150 пораженията :) Драганов го е сметнал перфектно в темата към която Скарлет те е насочила.Просо замести,щетата описана там,с щетата на твоя наемник и ще ти излезе сметката.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #11 -: Януари 16, 2010, 01:46:39 pm »
Еми нещо такова е, ама не е много ясно за мен поне, казвам за мен. Има други дето им е ясно, ама не съм от тях.
На мен наемника си ми харесва и ще си го ползвам, но ми се иска да знам защо точно такива поражения прави. Ако не ми харесваше да съм го сменил без да повдигам въпроса тук.


И последно питане, тоя залп при геройте винаги ли си работи или можеш да го икзлючваш, като позициите на война?
Щом има точки на умението винаги ще си работи.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп, Залп...
« Отговор #12 -: Януари 16, 2010, 01:51:49 pm »
Колд така е ама оня ден ме омотаха че критичния си бил критичен, ето защо трябва да е обяснено някъде - ясно и точно и то от екипа за да няма тоя мисли, ония мисля.
Десперадо мерси за отговора.
Заключвам темата, ще я оставя като ориентир за други объркани души.
Човешкото око е ненаситно!