Автор Тема: за видовете кюлчета  (Прочетена 1191 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cindarela7

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +2/-0
    • Профил
    • Ел. поща
за видовете кюлчета
« -: Юни 01, 2009, 08:38:11 am »
Може ли да се прочете някъде по-подробно тъй като съм миньор какви руди ще добивам в по-горните категории-съответно видовете кюлчета,които ще правя,ще смесвам ли различни метали след време за направа на оръжия?При направа на 100 занаятчийски точки за направа на медни кюлчета,ще мога ли след това да правя друг вид,ако нямям 100 занаятчийски точки като оръжейник?

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:за видовете кюлчета
« Отговор #1 -: Юни 01, 2009, 08:56:15 am »
Имам герой, който е Оръжейник - миньор. Миньорските умения са вече развити до 4 ниво, независимо от тези на оръжейника - там съм на 34 точки.

Ето и видовете руди и кюлчета:

1 Категория: Медно кюлче (Състав:1 въглища + 2 медна руда) копаят се във всички провинции.

2 Категория: Бронзово кюлче (Състав: 1 медна руда + 1 калаена руда + 1 въглища). Калая се копае във провинции 2 категория и по-висока.
                   Калаено кюлче (Състав: 2 калаена руда + 1 въглища)

3 Категория: Желязно кюлче (Състав: 2 желязна руда + 1 въглища). Желязната руда се копае в провинции 3 категория и по-висока.
                  Сребърно кюлче (Състав: 2 сребърна руда). Сребърната руда (Предполагам!) се копае в провинции 3 категория и по-висока.

Това мога да споделя от личния си опит до момента. На всеки 100 занаятчийски точки шанса за копаене на руда се увеличава както следва:

0-99 точки - шанс 2-4
100-199 точки - шанс 2-5
200-299 точки - шанс 2-6
300-399 точки - шанс 2-7
400 - шанс 2-8
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.