Автор Тема: Цени?  (Прочетена 1354 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Цени?
« -: Юни 01, 2009, 12:07:39 am »
Реших да пусна за продан медно кюлче...но като гледам малоумните оферти в аукциона не мога да се ориентирам каква цена би била подходяща. Някакви идеи за цена на парче (за 1бр. ми кажете примерно, пък аз ще си ги сметна^^).
А също и някаква ориентировъчна цена за скъпоценни камъни и кожи и прочие (обработени)...ако може де.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Цени?
« Отговор #1 -: Юни 01, 2009, 12:12:09 am »
за цената - не знам - сам трябва да се решиш ...  ;)
но да се пускат ресурси по 1 бройка е безсмислено ... суровините трябва да са по 10 или кратни на 10, а за обработените ресурси - по-малко от 5 бр. е глупаво ...


Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цени?
« Отговор #2 -: Юни 01, 2009, 12:14:42 am »
Ами аз смятам да ги пускам по 50...'щото това май е максималния брой за 1 квадратче...но не мога да се ориентирам в тази бъркотия от цени...при това нереални...не мога да ги сравня и с изкопната им цена в магазина...уникално ниска е според мен.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Цени?
« Отговор #3 -: Юни 01, 2009, 12:19:36 am »
а защо не ги обработиш на краен продукт - от него определено можеш да вземеш повече злато ... а и вдигаш занаятчийските точки ... след време ще ти трябват тези точки за да правиш редки/уникални/епични предмети ...

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цени?
« Отговор #4 -: Юни 01, 2009, 12:23:41 am »
Смятах да направя така, обаче, за да си развия достатъчно занаятчийството, трябва много да изостана с нивата...а пък и крайния резултат не е сигурен...може да направя хубав предмет, може и да не успея...предпочитам да си вдигна нивата повече, а ресурса го събрах, когато смятах да развивам занаятчийство, но се отказах и сега обмислям да го продам...