Автор Тема: Относно репортите от Предизвикателството  (Прочетена 1459 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Здравейте, честно казано ми писна когато някой ме предизвика и аз не съм онлайн при влизането да ми примигне прозореца на чата и за части от секундата да видя текста ( ако изобщо успея да го видя),  :o с който текст ме информират, че еди кой си ме е ступал и ми е взел еди колко си злато и слава. Не знам работи ли се по въпроса, но по спомен сякаш имаше някакво развитие и тия репорти от битката се изпращаха като системно съобщение, но вече в пощенската кутия така да се каже. Най-малкото което е смятам, че е редно да мога да разбера с кого съм се била, а да не говорим че според мен би било по-редно да има репорт на битката по същия начин както когато всеки от нас предизвика битка и получава подробно извлечение от схватката. Предложението ми е да поработите и в тая посока по възможност  :)

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Относно репортите от Предизвикателството
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2010, 04:01:08 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=9282.285. гледай тук. има някакъв дето редовно те атакува и си пуска докладчетата
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

pithtath

  • Гост
Re:Относно репортите от Предизвикателството
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2010, 04:16:19 pm »
Г-жо инженер, скоро ще променят много неща, имайте търпение.

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Относно репортите от Предизвикателството
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2010, 04:18:00 pm »
Въпросът не е в това, че някой ходи да се дуе из форума това може това прави  :) аз също съм пускала битки чрез предизвикателството и съм ступвала други герой ама какво от това. Мисълта ми е, че информацията от такива битки може да е полезна и за атакуващия и за атакувания единия да види как определените му бонус умения му помагат в битката а другия да види кое му куца. Просто е като две и две. Далеч съм от мисълта да ходя да се занимавам с разни деца и да им отвръщам на ударът, защото виждаш ли били ме набили хахахах и решили публично да го оповестят.  *hihi*

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Относно репортите от Предизвикателството
« Отговор #4 -: Февруари 03, 2010, 04:20:50 pm »
Г-жо инженер, скоро ще променят много неща, имайте търпение.

Господин изследователю,  ;) това го чакам търпеливо да се промени откакто я играем с Вас тая игра, е достигнах точката на насищане  :)
« Последна редакция: Февруари 04, 2010, 05:46:51 am от JOYE »