Автор Тема: Проблем при визуализацията на битки  (Прочетена 1367 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Проблем при визуализацията на битки
« -: Януари 23, 2010, 09:33:57 am »
Засега съм намерил само едно основно нещо:

При визуализация на битка ми анимира само умението Божествена благословия, след това започва анимация на умението Вътрешен дух и с това визуализацията на битката спира/прекъсва.
 Подробности:
1) Започвам битки с близо 350+ дух- това е достатъчно за изпълняване на Божествена благословия, Вътрешен дух, Извор на живота, Чисто съзнание и Бързината на пантерата.
2) В подробния текстови доклад нещата се отчитат така за първия рунд:

Рунд 1
Elaina използва умението Божествена благословия и повишава всички умения на Elaina с 1.

Elaina благослови с Вътрешен дух Elaina за 678 точки и сега той има 1808 Здраве.

Elaina използва умението Извор на живота върху Elaina, добавяйки 300 към Здравето му.
Elaina използва умението Извор на живота върху Berserk, добавяйки 450 към Здравето му.
Elaina използва умението Извор на живота върху Bugatier, добавяйки 450 към Здравето му.
Elaina използва умението Извор на живота върху Grenadier, добавяйки 450 към Здравето му.

Elaina използва умението Чисто съзнание върху Tau, добавяйки 42 към Точността му.
Elaina използва умението Чисто съзнание върху Berserk, добавяйки 42 към Точността му.
Elaina използва умението Чисто съзнание върху Elaina, добавяйки 42 към Точността му.
Elaina използва умението Чисто съзнание върху Grenadier, добавяйки 42 към Точността му.

Elaina използва умението Бързината на пантерата върху Bugatier, добавяйки 42 към Ловкостта му.
Elaina използва умението Бързината на пантерата върху Berserk, добавяйки 42 към Ловкостта му.
Elaina използва умението Бързината на пантерата върху Grenadier, добавяйки 42 към Ловкостта му.
Elaina използва умението Бързината на пантерата върху Tau, добавяйки 42 към Ловкостта му.

Акаунтът ми е Elaina, а този проблем се появява винаги когато героинята ползва умението Вътрешен дух в битка.

П.П: А когато визуализацията "забие", мога даже и да пиша в текстовото прозорче.
« Последна редакция: Януари 23, 2010, 09:40:40 am от Sheremetev »