Автор Тема: търся рецепта за "Отличен сребърен зелен амулет"  (Прочетена 2061 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
очаквам предложения

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:търся рецепта за "Отличен сребърен зелен амулет"
« Отговор #1 -: Януари 27, 2010, 11:05:12 pm »
Как очакваш някой да ти предложи изтрита от базата данни рецепта ???
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:търся рецепта за "Отличен сребърен зелен амулет"
« Отговор #2 -: Януари 27, 2010, 11:52:16 pm »
Ами явно както някой очаква от мен да изпълня част от приключение свързана с него

Унищожител от Ветровитите краища   Стъпка 6/11

Приключение 6

Да ги накараме да се чувстват в безопасност

- Вие ги спасихте... Аз... Не мога да повярвам. Чакайте да Ви прегърна! Не? Разбирам. Зелен съм. И мириша лошо. Зная. Така да бъде, без прегръдки – очите на Роулин се просълзяват. Ситуацията е крайно неловка.
- Добре, стига толкова емоции. Така, сега сериозно. Служителите са в безопасност, не са били наранени и в момента се наслаждават на напълно заслужената си почивка. Доказателствата, които са намерили, са достатъчни, за да се организира съдебно преследване и някои от членовете на правителството ще бъдат привикани пред съдиите. Докато съдебният процес бъде организиран, ние трябва да осигурим безопасността на разследващите. Хора за това има. От нас се иска да направим част от екипировката. Предполагайки, че ако вземем тази екипировка от градските складове, ще привлечем излишно внимание, трябва да действаме възможно най-дискретно. Така, че... каква е Вашата роля?

Задача: Изработи 5 Отличен сребърен зелен амулет.

Награда:
Злато : 1200

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:търся рецепта за "Отличен сребърен зелен амулет"
« Отговор #3 -: Януари 27, 2010, 11:53:30 pm »
Ами рецептата е изтрита след като ти си започнал първа част от приключението, и си имал изучена тази рецепта..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:търся рецепта за "Отличен сребърен зелен амулет"
« Отговор #4 -: Януари 28, 2010, 12:05:07 am »
Пусни го в докладване на проблеми, може да ти променят задачата
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:търся рецепта за "Отличен сребърен зелен амулет"
« Отговор #5 -: Януари 28, 2010, 12:45:48 am »
Dragаnоw хич неси прав.... и аз имах приключението което взех преди 1 седмица и трябваше да изработя пръстен който попринцип вече го няма, но добре че имах рецептата изучена.Така че може и сега да вземеш приключението и пак да ти се падне рецепта която вече я няма.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:търся рецепта за "Отличен сребърен зелен амулет"
« Отговор #6 -: Януари 28, 2010, 01:05:45 am »
Dragаnоw хич неси прав.... и аз имах приключението което взех преди 1 седмица и трябваше да изработя пръстен който попринцип вече го няма, но добре че имах рецептата изучена.Така че може и сега да вземеш приключението и пак да ти се падне рецепта която вече я няма.

Противоречия.. противоречия.. как така си имал рецепта която вече я няма, а рецепти за бижутер не са изтривани в близкия месец *hmm*

Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:търся рецепта за "Отличен сребърен зелен амулет"
« Отговор #7 -: Януари 28, 2010, 08:41:13 am »
Ами рецептата е изтрита след като ти си започнал първа част от приключението, и си имал изучена тази рецепта..

Аз ако я имах изучена тази рецепта дали щях да я търся. Или има някакъв мистериозен начин да "забравяш" изученото. Да героят ми може да прави "Изящен сребърен зелен амулет" но отличен никога не е можел

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:търся рецепта за "Отличен сребърен зелен амулет"
« Отговор #8 -: Януари 28, 2010, 05:52:30 pm »
Противоречия.. противоречия.. как така си имал рецепта която вече я няма, а рецепти за бижутер не са изтривани в близкия месец *hmm*



Вземи се гръмни! Много си зле.Незнам който ти сложи ника зелен, но явно много си мрънкал за да ти го сложат...Играта е много далеко от тебе.Хич нея разбираш!