Автор Тема: война между гилдии  (Прочетена 2309 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
война между гилдии
« -: Февруари 02, 2010, 08:06:11 pm »
искам да попитам , ако моята гилдия се опита да превземе някоя провинция 3 кат  аз като съм 37 ниво ще мога ли да се бия редом с останалите от гилдията ,който са 3кат ?

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:война между гилдии
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2010, 08:07:48 pm »
в 3та кат. няма да има ничии земи.Те ще почват от 4та кат.

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:война между гилдии
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2010, 09:38:17 am »
Та по въпроса на dr8k. Ако гилдията ти ще превзема провинция 3кат примерно, а ти си 4та няма да можеш да се биеш редом с тях ..

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:война между гилдии
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2010, 02:16:17 pm »
:D бе имаше и др тема за тия войни между клановете и битката за градове. тогава мн коментари имаше, и вс се въодушевихме на очакваните промени. искам да изразя,  че съм скептично настроен и надали ще има поне в близката година градове и битките за тях. това повече ми прилича на една голяма пропаганда от страна на екипа. дано не се сърдят хората работещи по играта от коментара ми . но е редно ако няма да се въвеждат тия новости- да не се пише и за тях . дано не съм прав в преценката си. но едва ли греша. ще изчакаме 1 месец и ще се убедим = ЕВТИН  БЛЪФ ли бе това. ИЛИ ще си спазят (дадената дума  *hmm*) :'(
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:война между гилдии
« Отговор #4 -: Февруари 03, 2010, 02:34:54 pm »
:D бе имаше и др тема за тия войни между клановете и битката за градове. тогава мн коментари имаше, и вс се въодушевихме на очакваните промени. искам да изразя,  че съм скептично настроен и надали ще има поне в близката година градове и битките за тях. това повече ми прилича на една голяма пропаганда от страна на екипа. дано не се сърдят хората работещи по играта от коментара ми . но е редно ако няма да се въвеждат тия новости- да не се пише и за тях . дано не съм прав в преценката си. но едва ли греша. ще изчакаме 1 месец и ще се убедим = ЕВТИН  БЛЪФ ли бе това. ИЛИ ще си спазят (дадената дума  *hmm*) :'(
Ако се спази срокът и ако не е ЕВТИН БЛЪФ, ще се покажете ли като мъж и ще излезете ли да кажете, че не сте били прав?
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:война между гилдии
« Отговор #5 -: Февруари 03, 2010, 02:37:46 pm »
винаги- не се страхувам да призная кога греша . мн ще се радвам вс написано от вас за предстоящите промени да не е шега.но съм сигурен ,  на 1000% че др тогава ще трябва да се изправи като мъж и да каже. че аз съм бил прав  :) ;D
« Последна редакция: Февруари 03, 2010, 02:52:48 pm от vitq »
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
Re:война между гилдии
« Отговор #6 -: Февруари 03, 2010, 03:15:47 pm »
Ако се спази срокът и ако не е ЕВТИН БЛЪФ, ще се покажете ли като мъж и ще излезете ли да кажете, че не сте били прав?

това е от Marianeca на когото му е турена една тапа на устата и не може да пише във форума

По мое мнение най-малко след 2 месеца ще оспеете да направите този военен модел че дори и ако стане в рамките на 2 месеца ще е рекордно за мен. нищо лично но просто никога до сега не сте спазвали срокът , а ако тоя път успеете можете да ми отворите акаунта за да напиша един пост където да ви се извиня на хората от екипа и да ви поздравя за добре свършената работа - за първи път да спазите срока.
« Последна редакция: Февруари 03, 2010, 03:21:05 pm от White_Fang »
око за две, зъб за чене

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:война между гилдии
« Отговор #7 -: Февруари 03, 2010, 06:23:42 pm »
Айде не бъдете скептици ...

Неактивен ops5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:война между гилдии
« Отговор #8 -: Февруари 03, 2010, 09:10:22 pm »
Където е един месец, там са и два.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:война между гилдии
« Отговор #9 -: Февруари 03, 2010, 11:33:47 pm »
  a където са 2 мес- там е е година  *hihi*
« Последна редакция: Февруари 03, 2010, 11:35:20 pm от vitq »
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"