Автор Тема: Ковани и кожени ботуши  (Прочетена 1088 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Ковани и кожени ботуши
« -: Февруари 04, 2010, 11:35:36 am »
1. Бих искал да попитам % скорост за придвижване важи за битка или преход между отделните провинции?
2. Ако е за преход между провинции, то значи ли че главният ми герой, ако носи ботуши с такъв %, автоматично важи и за наемниците?
3. Ако важат за конкретен герой или наемник, то те отнасят ли се само при използване в битка?

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Ковани и кожени ботуши
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2010, 11:43:12 am »
1. Бих искал да попитам % скорост за придвижване важи за битка или преход между отделните провинции?
2. Ако е за преход между провинции, то значи ли че главният ми герой, ако носи ботуши с такъв %, автоматично важи и за наемниците?
3. Ако важат за конкретен герой или наемник, то те отнасят ли се само при използване в битка?

1.Важи за преход до пвовинции и бойни зони.
2. Ако главният ви герой носи ботуши с 50% скорост значи вие и наемниците ви ще се предвижите за 10мин.(говоря ако сте без екстри) до отделните провинции.
3.Преди беше казано ,че ако сложиш на наемник ботуши с % скорост няма ефект.Но сега незнам как е.

Неактивен klatineze

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +12/-22
  • Направи каквото трябва,да става каквото ще!
    • Профил
Re:Ковани и кожени ботуши
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2010, 11:48:06 am »
1. Бих искал да попитам % скорост за придвижване важи за битка или преход между отделните провинции?
2. Ако е за преход между провинции, то значи ли че главният ми герой, ако носи ботуши с такъв %, автоматично важи и за наемниците?
3. Ако важат за конкретен герой или наемник, то те отнасят ли се само при използване в битка?
Важи само за преходите и автоматично важи и за наемниците.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ковани и кожени ботуши
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2010, 12:17:40 pm »
Благодаря много за изчерпателния отговор.