Автор Тема: Акаунти  (Прочетена 2887 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Акаунти
« -: Февруари 05, 2010, 12:09:59 am »
Не може ли да се направи с 1 поща да имаш 1 акаунт, а в 1 акаунт да имаш 4-5 героя. Така ще има акаунти с имена примерно "qw123wq" - съответно външните хора няма да се мъчат да налучкват само паролата, но и името на акаунта. Един вид защита :)
« Последна редакция: Февруари 05, 2010, 12:34:03 am от banan »

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Акаунти
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2010, 12:28:03 am »
и аз си го мислех това , но мисля че за самия екип ще е тегаво за преправяне, доста играчка си е да се смени при вече регистрирани герои, иначе ще е много удобно, няма да се логваш и разлогваш по сто пъти на ден за да сменяш акаунтите, и ако бъде направено ще Фантастик

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Акаунти
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2010, 12:33:24 am »
и аз си го мислех това , но мисля че за самия екип ще е тегаво за преправяне, доста играчка си е да се смени при вече регистрирани герои, иначе ще е много удобно, няма да се логваш и разлогваш по сто пъти на ден за да сменяш акаунтите, и ако бъде направено ще Фантастик
Аз точно това имах в предвид - да е само за новите играчи. Ние сме си бета тестъри, един вид, и сме си поели риска :). Дано не е много трудоемко да се направи. За старите да си остане както сме си, но да се помисли за в бъдеще :)

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Акаунти
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2010, 11:26:42 am »
спр е идеята която си дал ..
но когато влезеш с 1 и сложиш нешто в дома и със другия герои като цъкнеш в дома всичко да го има ;)

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:Акаунти
« Отговор #4 -: Февруари 05, 2010, 12:28:27 pm »
спр е идеята която си дал ..
но когато влезеш с 1 и сложиш нешто в дома и със другия герои като цъкнеш в дома всичко да го има ;)


да това наистина ще е много яко !  :)

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Акаунти
« Отговор #5 -: Февруари 05, 2010, 02:40:32 pm »
Пощата ви все още не е потвърдена!

Моля, изберете тази поща, за да потвърдите регистрацията си в играта или изберете различна и я напишете в полето:

Ако някога пожелаете да смените паролата на акаунта си, ще Ви бъде пратена връзка за потвърждение на потвърдената Ви поща. Непотвърдените пощи могат да бъдат опасни за сигурността на Вашия акаунт.... А АЗ  ви моля това да бъде премахнато. щот ми писна да ми излиза постоянно и вс да цъкам на него
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Акаунти
« Отговор #6 -: Февруари 06, 2010, 08:49:38 am »
Чиста глупост !
Подкрепям те!

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Акаунти
« Отговор #7 -: Февруари 06, 2010, 10:57:05 am »
спр е идеята която си дал ..
но когато влезеш с 1 и сложиш нешто в дома и със другия герои като цъкнеш в дома всичко да го има ;)

И защо ? За да си улесниш мулетата ?! Ако е така, дома трябва да стане 7-8x по-голям !

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Акаунти
« Отговор #8 -: Февруари 06, 2010, 11:06:01 am »
Предложението ми беше съвсвем друго - моля придържайте се към него.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Акаунти
« Отговор #9 -: Февруари 06, 2010, 11:29:37 am »
Ако е така както казваш, как изобщо ще подобри сигурноста на акаунтите ? Пишеш името и паролата на акаунта и влизаш в него... както досега ..

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Акаунти
« Отговор #10 -: Февруари 06, 2010, 11:32:36 am »
Ако е така както казваш, как изобщо ще подобри сигурноста на акаунтите ? Пишеш името и паролата на акаунта и влизаш в него... както досега ..
Да, но сега като ти знам името на героя ти знам и името на акаунта - т.е. ще налучквам само паролата. А иначе акаунта става скрит и никой освен теб не го зане (както и паролата, разбира се).