Автор Тема: Малее малее, какво ни чака... Blizzard правят филм.  (Прочетена 1381 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
 
Цитат
Миналата седмица ви информирахме, че филмът Warcraft продължава. Преди това имаше
спекулации, че развитието на филма може да бъде спряно, тъй като режисьорът на филма
Сам Райми имаше проблеми със Спайдърмен 4. Тогава Райми неочаквано се отдръпна от
Спайдърмен 4, и внезапно се появиха надежди, че той може скоро да върне вниманието си на
Warcraft.
  Така че сега, докато подготвяме още новини за филма, ние ще ви запознаем с това, което
знаем в момента за филма.


  Кой:
-Legendary Pictures ще бъде продуцент на филма. Компанията откупи правата за филма от
Близард през май 2006 г. Впечатляващото резюме на Легендари Пикчърс включва филми като
"Batman begins", "300", "Watchmen" и "Hangover".

  Какво:
-Няма реално потвърждение, че главният герой ще бъде съществуващ характер в света на
Warcraft. На октомврийското си интервю Райми каза, че иска да направи филм за самата игра,
имайки предвид филм, който изтъква земите и населението на Азерот.
-Крис Метцен каза на Blizzcon 2007, че филма ще бъде определно войнствен, не приключенски
като "Властелинът на пръстените".
-Метцен също така каза, че Трал ще бъде във филма. Това все още не е потвърдено, но
феновете на ордата могат да се надяват.

  Къде:
Все още не е потвърдено мястото на снимките, но слуховете са за някое "легендарно" място.
Това може да означава, че скоро ще видим още от Нова Зеландия. Това би било добре, тъй като
Сам Райми има богат опит там. "Xena: Warrior princess" и "Hercules: The legendary
Journeys" са снимани там от него. Ако Близард и Легендари Пикчърс са имали предвид Нова
Зеландия от самото начало, това може би е една от причините да изберат Райми.

  Кога:
Това е големият въпрос и за съжаление отговор засега няма. Когато разберем, и вие ще разберете.

Изключително интересна според мен статия. Аз лично очаквам филм от величината на "Властелинът на пръстените". Статията я превеждах аз и тъй като съм пропускал не толкова важни места, а и нямам никакъв опит като преводач от английски, ето линк към оригинала.

« Последна редакция: Февруари 14, 2010, 08:06:27 pm от ozonedeep »

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Малее малее, какво ни чака... Blizzard правят филм.
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2010, 07:01:32 pm »
Дано не е такава боза като "Херкулес" или "Зина" ...

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Re:Малее малее, какво ни чака... Blizzard правят филм.
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2010, 08:05:49 pm »
Дано, и мен малко ме притесниха тези творчески изяви на Райми, но в негова защита трябва да кажа, че като за нискобюджетни фентъзи сериали са що-годе добре направени. А и мен ме крепи надеждата, че Близард не биха поверили такъв проект на кого да е и са претеглили внимателно всички "за" и "против" за този режисьор.

А Watchmen излезе сполучлив...
« Последна редакция: Февруари 14, 2010, 08:07:56 pm от ozonedeep »

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Малее малее, какво ни чака... Blizzard правят филм.
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2010, 08:36:04 pm »
Дано да излезе хубаво филмчето  8)