Автор Тема: Дроп на принадлежащ пръстен!  (Прочетена 1460 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
Дроп на принадлежащ пръстен!
« -: Февруари 18, 2010, 04:44:53 pm »
Дропи ми пръстен с точност + 10, докато си изпълнявах последната стъпка от приключението, обаче на пръстена пише, че ми принадлежи, но даже не съм го слагал на мене си, можех да го дам на някой стрелец от гилдията да го ползва, защо се получава така? Благодаря предварително.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Дроп на принадлежащ пръстен!
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2010, 04:49:40 pm »
пoследната стъпка от прикючение е в многостепенна бойна зона. а там предметите се обвързват за героя- затова ти пише , че предмета ти пренадлежи.и само той може да ги ползва.
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
Re:Дроп на принадлежащ пръстен!
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2010, 05:08:51 pm »
Защо само пръстена се обвързал с мен, а другите предмети не са, няма логика.

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Дроп на принадлежащ пръстен!
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2010, 05:15:08 pm »
Защо само пръстена се обвързал с мен, а другите предмети не са, няма логика.
Ако падне точно от боса не се обвързва, но ако падне от групата към боса се обвързва :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Дроп на принадлежащ пръстен!
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2010, 05:16:23 pm »
Ако "другите предмети" са онези, които са предвидени като награда за приключението- те не се обвързват, защото са си награда за самото приключение. Подозирам, че този пръстен не е от тях, а е паднал в някоя от битките в многостепенната зона, които трябва да се изпълнят, за да се приключи мисията. Ако пък са паднали и други предмети в многостепенната зона, те също са вече обвързани с твоя герой. Единствено може да те обърка един малък визуален проблем в меню герой>>склад (онези вещи, които си получил по някакъв начин, но е имало място за тях в раницата ти)- там не пише никога дали предметите са обвързани или не. Едва ако ги преместиш в раницата или дома ще си изпише.

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
Re:Дроп на принадлежащ пръстен!
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2010, 05:21:34 pm »
Ще го имам в предвид това нещо в следващите приключения, понеже не съм го знаел, благодаря отново и приятна игра.