Автор Тема: Защо?  (Прочетена 875 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mac1969

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Защо?
« -: Март 03, 2010, 12:39:22 pm »
Бих искал да знам защо ме баннахте. Може би не обичате да ви критикуват? Или просто не ви харесва тонът ми? Бих искал да ви напомня че съм един от тези които си плащат редовно за диаманти, така че малко или много аз давам своя дял към приходите ви. Ако не търпите критика, дори изказана с малко по-груб тон (за което вината не е само моя), това си е само ваш проблем. И когато има очевидни недостатъци в продукта, предлаган от вас, значи нещо не е наред с концепцията ви. Така че вместо да си губите времето в банване (което си е чиста загуба на време, при наличието на прокси) използвайте го да оправите нещата, които сърдити старчета като мен посочват в постовете си.

Благодаря предварително за времето, което ще дадете на хората да прочетат тази тема преди да я изтриете.

Неактивен mac169

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Защо?
« Отговор #1 -: Март 03, 2010, 02:34:07 pm »
Не си правете труда да ме банвате повече. Не мисля да поствам оттук нататък. Безсмислено е.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Защо?
« Отговор #2 -: Март 03, 2010, 02:35:46 pm »
Критика се търпи, но грубия тон и псувните в частност НЕ!
Форума си има правила и трябва да се спазват от всеки, независимо дали е на 5 или на 105 години..
Ако чак толкова Ви е била "скъпа" екипировката на предишния наемник, който сте освободили и Ви е бил полезен защо изобщо сте го направили, след като имате възможност да наемете 6 наемника едновременно..
Но явно Ви е по-лесно да обвинявате другите за това, че не сте помислили предварително..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.