Автор Тема: Въртележка - нещо няма смисъл  (Прочетена 1153 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vaskodd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Въртележка - нещо няма смисъл
« -: Март 03, 2010, 12:36:48 pm »
Първо здравейте. Бия се аз, гледам какво прави умението Въртележка и не виждам никакъв смисъл от него?!? Примерно битка с 2-ма противника - на единият нанасям щети 260 на другият 194 - общо 454 щети в един рунд. И така всеки рунд докато единят от двамата мобове умре. Сега забележете, след като единят умре започвам да нанасям щети от 522 на останалия жив моб във всеки рунд!!! Какъв е смисълът от Въртележката, като общо нанесените щети са по-малко! А и щетите се разпределят върху двата или повече моба, като по този начин повече рундове ще са необходими да убия единят от тях и те всичките ще ме удрят през това време. Просто не виждам никакъв смисъл от това умение  *SCRATCH*

Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
Re:Въртележка - нещо няма смисъл
« Отговор #1 -: Март 03, 2010, 12:42:47 pm »
всеки решава на кое умение ще сложи точни
но аз съм на мнение ,че при успешна въртележка щетите трябва да са по големи от обикновенно
око за две, зъб за чене

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Re:Въртележка - нещо няма смисъл
« Отговор #2 -: Март 03, 2010, 12:44:45 pm »
Смисълът е, че е предназначено за повече противници. Освен това в примера очевидно единия е с повече броня. Ефективността му срещу 2ма не е висока, при 3ма и нагоре се увеличава общото количество евентуално нанесени поражения и шансът за сполучлив удар. Т.е биеш се срещу 4 противника и имаш въртележка на всеки нанасяш 50% от пораженията => 200% общо и 4 пъти шанс за критичен, ако успееш да уцелиш някой от тях. Неефективно е само ако целта има повече броня, но ако си с чук или подобно оръжие с високо минимално поражение си е екстра. Лично аз използвам наемник с въртележка и 2 оръжия =>бия по много, имам висок начален блок и доста високи поражения без наказанията на чука примерно.
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

Неактивен vaskodd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Въртележка - нещо няма смисъл
« Отговор #3 -: Март 03, 2010, 12:54:04 pm »
Ето и аз съм заложил на Въртележка като умение, но това което казах го забелязях в последните 5 битки и важи за всичките. Явно има значение какви са мобовете и колко са на брой (5-те ми последни битки са срещу блатна костенурка и крокодил по 2 моба в битка). Благодаря на Menel, с други думи при положение че имам на Въртележка 2 точки и се бия с меч няма голям смисъл  :( След малко ще пробвам срещу 3 моба - хуманоиди и ще видя там как ще е.
« Последна редакция: Март 03, 2010, 01:04:03 pm от vaskodd »

Неактивен vaskodd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Въртележка - нещо няма смисъл
« Отговор #4 -: Март 03, 2010, 02:45:18 pm »
Да, срещу три моба вече е друга картинката :) Общите щети станаха около 900 в рунд, при щети срущу един моб от 620. Срещу три и повече моба вече има ефект от Въртележка - до сега не се бях заглеждал при 2 моба какво става.