Автор Тема: Молба към програмистите  (Прочетена 2006 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Молба към програмистите
« -: Март 05, 2010, 02:24:43 pm »
Искам да помоля ,най-накрая да махнете от акаунта ми Ilkar ...свят бета  постоянно изкачащия прозорец с пощата ....потвърдена е вече поне няколко пъти ....а тази която изкача е изписана грешно ....просто има моменти когато играта с акаунта става невъзможна

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Молба към програмистите
« Отговор #1 -: Март 05, 2010, 02:52:03 pm »
Ако използваш една и съща поща за два или повече акаунта винаги ще ти излиза това съобщение.Трябва да въдедеш различна поща и след това да излезеш от играта и чак тогава да я потвърдиш от e-maila.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Молба към програмистите
« Отговор #2 -: Март 05, 2010, 03:02:59 pm »
пощите за различните акаунти са различни ....тази просто от самото начало излиза грешно изписана ....поправих я ...пратих съобщението на вярната ....потвърдена е ....и сега продължава да излиза грешната поща....като я оправя на вярна ми изписва че вече е потвърдена ...но след малко прозореца с грешната пак се появява....

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:Молба към програмистите
« Отговор #3 -: Март 05, 2010, 03:48:36 pm »
При мен е същото.Чингиз пробвай така: съкаш sumbit и то спира да ти излиза, но след някво време пак излиза и пак sumbit, а после си триеш писмата от пощата :) аз така права малко е дразнещо но...

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Молба към програмистите
« Отговор #4 -: Март 05, 2010, 05:50:25 pm »
 а вие сигурни ли сте че излязохте от играта преди да потвърдите от писмото във вашия мейл. След като го направите по тоя начин би трябвало да ви изпише че пощата ви е потвърдена и да сте приключили завинаги с това

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Молба към програмистите
« Отговор #5 -: Март 05, 2010, 11:25:54 pm »
Добре ..де никой ли от вас не чете какво съм написал......излиза прозорец в който е обявена грешна поща ....като я поправя ...показва ,че вярната поща е потвърдена .....но това непречи след време грешната да иска пак потвърждаване

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Молба към програмистите
« Отговор #6 -: Март 06, 2010, 12:52:26 pm »
ами ако искаш пробвай след като си потвърдил отново :) , отиди на мену настройки и виж коя поща ти изписва. При мен беше точно като при теб с една поща и след това я смених с друга, но няма проблем след потвърждението по горе описания начин.

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Молба към програмистите
« Отговор #7 -: Март 09, 2010, 07:13:41 pm »
е проблема е решен ....след като мохамед не отиде при планината ,тя отиде при него....явно играта се оказа много,много настоятелна ,и за да мога да играя нормално регистрирах пощата която тя така настоятелно ми препоръчваше ....екипа и програмистите могат да спрат да се тормозят от моя проблем......