Автор Тема: коментар  (Прочетена 805 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dimitu200101

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +0/-30
    • Профил
коментар
« -: Март 19, 2010, 05:06:34 pm »
 :)къде отидоха няма ги много време къде са 12те точки за действие от отдавна ги няма?Да не би вече играта да става все по-малка и после да махнете 24то точки за действие,после профилите после бойните зони после менютата и златото диамантите точките за действиеприятелите горе,полето като безплатен премиум този отдел задай въпрос,здравето духа опита всички тези окрашения около играта-колани брадви мечове щитове пръстени амулети отвари храни и форума на играта и просто цялата игра да я няма и да се рестартира просто ще е ужасно жалко че може това да се случи и ще трябва цялата игра да се започва отначало и тези граче като caxo който е на първо място 5та категория 41во ниво а elektroto който е пък 42ро ниво и занаята ще му падни и съще така на всички играчи играещи а най-поносимо ще е за хората или по-точно играчите 1во ниво.Те ще си почнат отначало дори да имат 14опит или повече,по-малко а аз който съм 13то ниво вече не бих влизал в акунта си а бих казал да ми го изтрия,защото цялата игра ще е рестартирана и ще настъпи хаус от света и всички играчи на Имперски Герой.Също така аз предлагам да има нов вид неща-индеански,които да са по-силни от комплектите и да имат поне 400точки точност и ловкост,защото са най нови и да са най-редките и да ги няма по магазините а само в аукциона процента ще е 1 за да са по-редки от комплектите и да падат от обсада!Ако ви хареса коментара и въпроса ми пишете тук като отговор.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:коментар
« Отговор #1 -: Март 19, 2010, 05:34:41 pm »
Извинявам се за Английския но не мога да се въздържа

"Wall of text crits you for 746764 damage"