Автор Тема: Проблем с публикация във фейсбук  (Прочетена 947 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Проблем с публикация във фейсбук
« -: Март 21, 2010, 12:38:14 pm »
След като качих 30-то ниво цъкнах на 2-ната сума, но ми изписа "Неуспешна публикация на стената." и не ми даде никакви пари. Не ми е за парите - просто е неприятно.

kosiger

  • Гост
Re:Проблем с публикация във фейсбук
« Отговор #1 -: Март 21, 2010, 12:56:10 pm »
След като качих 30-то ниво цъкнах на 2-ната сума, но ми изписа "Неуспешна публикация на стената." и не ми даде никакви пари. Не ми е за парите - просто е неприятно.
и на мой герой стана така защото избрах по-голямата сума.лакомията води до гибел.ако бяхме избрали по-малката/както направих после/нямаше да има проблем

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Проблем с публикация във фейсбук
« Отговор #2 -: Март 21, 2010, 01:42:12 pm »
Не ми е за онези 8к - просто има проблем и аз докладвам. Не искам никакво връщане на тези пари, просто има играчи от по-ниска категория, за които това наистина би било проблем.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Проблем с публикация във фейсбук
« Отговор #3 -: Март 21, 2010, 03:22:58 pm »
Проблема е че фейсбук понякога зарежда бавно, и при неуспешна публикация не се публикува съобщение на стената Ви във фейсбук, което означава че няма как да вземете злато.
Това няма нищо общо с факта, че сте избрали по-голямата сума, дори и при избор на по-малката сума може да не получите злато заради неуспешна публикация.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.