Автор Тема: Проблем с езика  (Прочетена 3085 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с езика
« -: Януари 26, 2010, 09:42:42 am »
Проблема е, че винаги след влизане в играта съм на английски и трябва да цъкам на знаменцето за да включа на БГ.
акаунт: Aryan
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с езика
« Отговор #1 -: Януари 29, 2010, 08:33:36 pm »
Ни звук, ни стон ... ???
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Проблем с езика
« Отговор #2 -: Януари 29, 2010, 08:48:22 pm »
На мен при зареждане играта винаги ми е на гръцки, но като вляза си е на български ???
Случайно да си извън България?
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с езика
« Отговор #3 -: Януари 30, 2010, 07:43:35 am »
Не, в България съм
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с езика
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2010, 04:29:55 pm »
Глас в пустиня  ???
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с езика
« Отговор #5 -: Март 29, 2010, 02:31:53 pm »
Ни звук, ни стон, ни Отон ...  ???

А проблемът си седииии  *UNDECIDED*
« Последна редакция: Март 29, 2010, 02:33:38 pm от Aryan »
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Проблем с езика
« Отговор #6 -: Март 29, 2010, 02:34:12 pm »
Вероятно системата Ви опознава IP като междинароден, не като български.
Изисквайте от доставчика си да Ви смени IP адреса.
Проблемът е във Вашия телевизор.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Проблем с езика
« Отговор #7 -: Март 29, 2010, 03:16:15 pm »
Или ползвайте този линк за влизане в играта:
http://www30.imperialhero.org/game/homepage.php?lang=bg&ref=local

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с езика
« Отговор #8 -: Март 29, 2010, 08:50:21 pm »
Или ползвайте този линк за влизане в играта:
http://www30.imperialhero.org/game/homepage.php?lang=bg&ref=local

Не помага   :(
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
ПРОБЛЕМ с езика - НЕрешен!
« Отговор #9 -: Март 29, 2010, 10:52:43 pm »
Вероятно системата Ви опознава IP като междинароден, не като български.
Изисквайте от доставчика си да Ви смени IP адреса.
Проблемът е във Вашия телевизор.

1. Въпреки, че вече съм го пробвал, влязох пак за пробата от СЪЩИЯ браузър, със СЪЩОТО ИП в друг акаунт - pepino999 и проблем с езика - НЯМА!

2. Ако "системата" Ви опознава адреса ми като международен, което очевидно не е така, вж. т. 1, то защо
http://www.ripe.net
http://whatismyipaddress.com/

без проблеми разпознават, че съм в България и то в София! Ако не вярваш - като модератор ми виждаш ИП-то и тук и в играта - пробвай сам!

3. Поради 1 и 2, не виждам причина да си сменям ИП-то

4. Поради 1,2 и 3, следва, че проблемът все пак Е във вашият телевизор - надявам се да го погледнете сериозно и да го разрешите, а не да давате шаблонни отговори И да ми заключвате БЕЗПАРДОННО оригиналната тема
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Проблем с езика
« Отговор #10 -: Март 29, 2010, 10:58:34 pm »
Имаше някакви настройки в контрол панела на компа .. мисля , че беше нещо от сорта на Reional Language но не съм сигурен , че ще ти помогне .. смисал всичко там трябва да ти е БГ , по някога е Англия или нещо подобно . 

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с езика
« Отговор #11 -: Март 29, 2010, 11:11:00 pm »
Имаше някакви настройки в контрол панела на компа .. мисля , че беше нещо от сорта на Reional Language но не съм сигурен , че ще ти помогне .. смисал всичко там трябва да ти е БГ , по някога е Англия или нещо подобно . 

Благодаря, че се опитваш да помогнеш, макар и некомпетентно. Играя с няколко акаунта, проблемът съществува САМО с един от тях.

За да предотвратя бъдещ спам ще помоля, в темата да отговарят само административни лица, т.к. решението на проблема е от тяхната компетентност.

2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с езика
« Отговор #12 -: Март 30, 2010, 11:04:30 am »
Позволявам си да ти отговоря аз на въпроса ти /професионално/:)
Понеже съм с образованието и съм и случаино WEB Designer /master/ в меддина фирма :)

1-во Проблем имаш с този твой герой след като влезнеш, а не със стартовата начална страница. Въпрос дали IP e проблем???
Отговор: IP-to ти не е проблем, доколкото виждам се използват Javascripts за проверка на IP и от там региона , ако се ресолвне и разпознае IP принадлежността автоматично този JS превключва съответния език за съответния разпознат регион. /в случая разпознава че си в българия и ти пуска начална логин страница на БГ/ - следователно проблем с IP нямаш!

2-ро От описания проблем, че само когато влезнеш след логин формата на конкретния герой вече вътре интерфейса ти е на Английски, и ако ползваш друг герой /account/ проблем няма изписва ти на БГ интерфейса.. Въпроса ти защо само на този геройставало така и грешката не била в твоя телевиз ами в системата ?

Отговор:
До колкото виждам системата използва отново JS , както и база данни и записва променливи, които се използват завбъдеще при влизане на героя, една от тези променливи е използван език при регистрация /поне предполагам, че така програмно е направено от колегите програмисти в играта при изработката на интерфейса/.
Тоест за мен когато си регистрирал "проблемият" герой ти си бил на Английска версия на интерфеиса и така си го създал.
от тук натам системата вече е запомнила образно казано че този герой полза Английска версия на интерфейса и след логин формата, /без значение дали на БГ се зарежда самата логин форма за вход/ автоматично превключва на този език на интерфейс с който е регистриран съответният account /герой/. Затова и след влизане си на английски братле :)
НЯма друг отговор или грешки в телевизора... ни в твоя ни в системата... поне според мен просто си регистрирал в началото този си герой птрез английски интерфейс.

п.с. има и други причини но малко вероятни да е от "бисквитките на броузера"... да не кажа нулеви :)

Надявам се да съм ти помогнал и да съм те осветлил... :)
просто си припомни как си регистрирал този герои.
ако не е така както казвам помоли някой програмист да ти пипне в героя и даоправи интерфейса ти по подразбиране, който е записан в базата данни за героя ти и готово.

Поздрави Слави.
« Последна редакция: Март 30, 2010, 11:31:17 am от KhanSlavi »

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с езика
« Отговор #13 -: Март 30, 2010, 02:39:57 pm »
Благодаря за наистина експертното мнение  :)
Това, което ти предполагаш като причина е напълно възможно, но аз нямам никакъв спомен на какъв интерфейс съм се регнал.
Регистрацията я направих съвсем в началото, когато тръгна играта. Тогава таман бях почнал да разцъквам пак ИО и при излизане от империята или при влизане започна да се отваря и имперският герой. Направих си регистрация, ей така от любопитство, нещо като тип игра ми замяза на гладиатус, дето не съм го играл, но ми изглеждаше адски куц, и поради тая причина затворих браузъра и повече не влязох.
След 8 или 10 месеца някой ми подхвърли пак за ИГ, таман когато бях пуснал мод в ИО, след като ми писна от компексарщини в БГ3 и когато реших да се регна пак със стандартния си ник се оказа, че стария ми си седи и не е изтрит и аз просто си влязох и се разиграх.
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Проблем с езика
« Отговор #14 -: Март 30, 2010, 03:38:59 pm »
Мисля, че явно имате някакви проблеми с хората, които са овластени, а и административните лица не са длъжни да търпят отношението Ви.
Аз пък няма как да го търпя изобщо.

Да не говорим, че емоционалните Ви изблици не са за пръв път.
Явно обичате играта и затова няма да ви отстраня от форума.
Ще можете да го четете.

Приятни празници.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts