Автор Тема: Призрачен ловец-питанки  (Прочетена 1370 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Призрачен ловец-питанки
« -: Април 01, 2010, 05:26:10 pm »
1) Отровата влияе ли се от пронизващия изстрел???
2) Изстрела в главата- бонуса който дава към максималните поражения ли е ( в % ли е, и как точно се прибавя).
3) Залпа и изстрела в главата комбинират ли се? и последния утроява ли се при критичен удар или е статичен.
4) Ако стрелеца ми има обсег 5 примерно и при първи изстрел прави отрова- до обсег нула счита ли се че са минали 5 рунда???
Знам че въпросите са задавани и другаде, но ги няма на едно място, а и отговорите са доста разнопосочни.
Благодаря предварително!
« Последна редакция: Април 01, 2010, 05:29:53 pm от snuf87 »

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Призрачен ловец-питанки
« Отговор #1 -: Април 01, 2010, 05:43:06 pm »
1.Не.Отровата се влияе единствено от минималните поражения на оръжието. Ако отровите някой при изпълнен Залп отровата ще му взима по 1/4 от минималните поражения които правите, за разлика от Отрова без Залп, където отровата взима по 1/2 от минималните поражения.
2.Не.Добавя се като поражения (на 7-мо ниво е 150 поражения и се добавя след пресмятането на критичния от оръжието /Бонуса е статичен/)
3.Не. Когато имате умението Изстрел в главата то се изпълнява при първия изстрел (ако е успешен) и следващия рунд почва Залп.Не се утроява както съм писал по-горе статичен е.
4.Отрова взима всеки рунд по един път, след отравянето. А до 0 обхват продължава Рунд 1, т.е. дори да отровите противник, отровата няма да подейства преди да стане Рунд 2.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Призрачен ловец-питанки
« Отговор #2 -: Април 01, 2010, 06:14:19 pm »
Жалко че не мога да дам 4 плюса :).