Автор Тема: Атрибутни точки - въжможност за преразпределение...  (Прочетена 1527 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Възможно ли е да се направи , така че при даване на 50 диаманта за преразпределение на точките на уменията да се преразпределят и атрибутните ? Лично аз съм трил герой 94 левел в диаблото за объркана 1 точка . Това когато се случи(най-често в резултат на лаг) ток ме лови и една седмица не мога да заспя .
 
 ЕДИТ: В момента отпада бонуса при вземане на специализацията . Така че теоретично възможноста това мое питане да се осъществи нараства чувствително...
« Последна редакция: Юни 11, 2009, 11:12:47 am от zLaGaD »

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Възможно ли е да се направи , така че при даване на 50 диаманта за преразпределение на точките на уменията да се преразпределят и атрибутните ? Лично аз съм трил герой 94 левел в диаблото за объркана 1 точка . Това когато се случи(най-често в резултат на лаг) ток ме лови и една седмица не мога да заспя .
 
 ЕДИТ: В момента отпада бонуса при вземане на специализацията . Така че теоретично възможноста това мое питане да се осъществи нараства чувствително...
Как така ще отпада бонуса за специализация, имаш предвид ако си само 15-то ли?

Аз съм трил герой 98 и без да е имал объркани точки :) А като спряха сървъра на дата.бг ми изтриха и 99 :) Но там е друго има си достатъчно инфо, за да не го развиеш грешно, а тук им предлагам да помогна безплатно и пак ме отсвирват, поне за списък на предметите да направим, ако не друго!

Напълно подкрепям идеята да могат и атрибутните точки да се преразпределят, срещу 50 кредита разбира се, което ще им донесе една не лоша печалба, но наистина, това да става само на 15-то ниво, за да се избегнат злоупотребите... Тъйкато много неща не се знаят предварително и най-вероятно над 50% от хората които играят не четат форума и не знаят и малкото които ние научаваме от хората по-напред в играта.

Дори направо няма да е лошо да може да си сменяш и героя :) Примерно срещу 100 диаманта.

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
ZAX за пореден път се обеждавам , че ти си тотално неореантиран тип . На 20% дори не се доближаваш до смисъла на това което написах...