Автор Тема: Баланса , баланса  (Прочетена 4191 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Баланса , баланса
« Отговор #15 -: Април 14, 2010, 10:13:11 pm »
аз пак ще си позволя да попитам воин вс стрелец или мистик  какви шансове има защото от моят опит е 0 *UNDECIDED*

Неактивен dobcho

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 110
  • Karma: +12/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Баланса , баланса
« Отговор #16 -: Април 15, 2010, 02:15:30 pm »
зависи от стрелеца и воина  :D :D
ако са добре екипирани 0  :D
когато съдбата ти обърне гръб-изчакаи я да се наведе :)

Kilgor

  • Гост
Re:Баланса , баланса
« Отговор #17 -: Април 15, 2010, 02:26:33 pm »
Градски, не знам за 5 категория, но в 4-та начело в класацията по слава от дълго време е светъл мистик CrystalClear, която хапва всякакъв тип стрелци и воини за закуска и излиза от всяко Предизвикателство с повече живот, отколкото е имала преди битката. Всичко това благодарение на умението "Лекуване" и огромната й ловкост.

Умението "Лекуване" е значително по безполезно в 5та категория. След дълго колебание жертвах 10 точки за него, в резултат на което, завършвам наравно с мистиците които също го имат( преди падах от тях). Срещу войни и стрелци не се променя нищо. Пазителите си ядат бой редовно , както преди. Но те по-принцип губят от мистик, дори и много по-зле екипиран от тях. Стрелците с копия си ги бия и преди и сега. Стрелците с ножки или ками са ми много неудобни и често губя от тях, със или без лекуване все е тая. Но като цяло в 5та категория няма универсално разпределение на атрибути и умения. Всеки може да бие всеки при разпределение специално за конкретния герой ( при относително равна екипировка). Според мен в 5та категория баланса си е добре с изключения на някой недомислени умения като засадата. В долните категорий съм забелязъл че нещата не стоят съвсем балансирано.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Баланса , баланса
« Отговор #18 -: Април 15, 2010, 02:55:45 pm »
Мога да кажа за категория 2...
Там Воина при добра екипировка и оръжие без компкет размазва къвто и ще да е мистик, а са по равностойни със стрелците...
В момента с новия комплект специално за мистика кат.2 /екипировката на фанатика/ вече мистика има по изравнени сили.
Сега тествам такъв мистък /Nevidim/ (това ми е вторият герой) с този комплект и за сега се справя с 99% от Воините кат.2. но да видим... като дойде време да удари най-силният воин в кат.2 /демек първият ми герой/ кво ще стане :)
« Последна редакция: Април 15, 2010, 02:58:23 pm от KhanSlavi »